Big Brother 5, Big Brother VIP

Ostrzegamy! Kamery na żywo ponownie BEZ dźwięku!

Serwis Reality-TV.pl po raz kolejny ostrzega wszystkie osoby, które chcą podglądać mieszkańców Domu i zamierzają zakupić kod do płatnej strefy na oficjalnej witrynie „Big Brother 5”!

Tak jak w przypadku „Big Brother 4.1”, producenci „Big Brother 5” informują, że uczestników widowiska można podglądać non stop przez internet – bez cenzury i bez ograniczeń. Dostęp do kamer jest możliwy po wejściu do tzw. „strefie płatnej”, co wiąże się z wysłaniem SMS-a pod odpowiedni numer i poniesieniem przez użytkownika opłaty za usługę.

Jednak i tym razem obraz udostępniony z czterech kamer internetowych pozbawiony jest jakiegokolwiek dźwięku. Wiadomość o tym fakcie („Obraz z kamer dostępny jedynie bez dźwięku”) jest podana małymi literami zaraz pod numerami telefonów, na które można słać SMS-y. Tym samym, użytkownicy chcąc śledzić wydarzenia w Domu Big Brother narażeni są na stratę pieniędzy. Uczestników „Big Brothera” można więc ponownie tylko podglądać – ale podsłuchiwać już nie.

Brak dźwięku w przekazie na żywo z Domu Wielkiego Brata stanowi precedens na skalę światową w produkcji tego formatu. Taki zabieg jest działaniem na szkodę programu, wprowadzeniem cenzury i zaprzeczeniem jednej z głównych idei widowiska: śledzenia domowników non stop, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

* * *

Przypominamy, że o innych niedociągnięciach, nieprawidłowościach i podejrzeniach o manipulacje w programie „Big Brother” przeczytać możesz na stronie bigbrother.showmag.info/howtokillbigbrother. Na temat artykułów możesz podyskutować na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł