Taniec z Gwiazdami 06

Guzik i Czarnecki wygrali „Taniec z Gwiazdami 6”

W dniu dzisiejszym zakończyła się emisja „Tańca z Gwiazdami 6”. Zwycięzcami programu zostali Anna Guzik i Łukasz Czarnecki.

W wielkim finale o zwycięstwo rywalizowali Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino oraz Anna Guzik i Łukasz Czarnecki. Decyzją telewidzów Kryształową Kulę szóstej edycji „Tańca z Gwiazdami” otrzymali Anna i Łukasz.

Anna Guzik to aktorka, absolwentka PWST we Wrocławiu. Związana jest z Teatrem Polskim w Bielsku Białej, w którym zadebiutowała w sztuce „Czyż nie dobija się koni” w reż. Z. Wardejna oraz występowała w takich sztukach jak „Songi” wg B.Brechta, „Iwona, księżniczka Burgunda”, „Tramwaj zwany pożądaniem” w reż. B. Wyszomirskiego, „Czarownice z Salem”, „Wieczór kawalerski”. Chociaż pojawiła się w wielu produkcjach telewizyjnych (m.in. „Bao-bab, czyli zielono mi” , „Król przedmieścia”, „Talki z resztą”, „Klinika samotnych serc”) widzom telewizji TVN znana jest przede wszystkim z serialu „Na wspólnej”, w którym gra od 2003 r. postać Żanety Kopeć i serialu „Hela w opałach” gdzie gra główną, tytułową rolę Heli, matki trojga dzieci. Poza tym wystąpiła w produkcji „Kryminalni”. Długo rozważała swój udział w „Tańcu z gwiazdami” – w podjęciu decyzji pomogła jej przerwa w pracy Teatru Polskiego wymuszona remontem. Najtrudniejsze w nauce tańca wg niej wcale nie było opanowanie kroków (te zapamiętała dość szybko). Najtrudniej było sprawić, żeby to ładnie wyglądało.

* * *

Choć ta edycja „Tańca z Gwiazdami” miała być ostatnią, pojawiły się pogłoski, że wiosną przyszłego roku powstanie „Taniec z Gwiazdami 7”. Jednak na skutek braku gwiazd chętnych wziąć udział w widowisku, realizacja show wciąż stoi pod znakiem zapytania.

Poprzedni artykułNastępny artykuł