Bar 5: VIP, Big Brother 4.1

Robert Biedroń w obronie Kamila Bulonisa

Robert Biedroń wystąpił w obronie Kamila Bulonisa i zaprzeczył, jakoby Kamil kiedykolwiek poznał Adriana Nadolskiego i rozpowszechniał krzywdzące informacje na jego temat.

Robert Biedroń – polityk i znany działacz ruchu gejowskiego, oraz szef kampanii przeciw homofobii, na łamach „Faktu” i „Super Expressu” stanął w obronie Kamila Bulonisa – uczestnika piątej edycji „Baru”. „Znam Kamila od wielu lat i mogę z pełną świadomością stwierdzić, że jest to jedna z najuczciwszych osób, z jakimi dane mi się jest przyjaźnić. Znam również partnera Kamila i nie jest to uczestnik programu 'Big Brother’. (…) Kamil jest dobrym człowiekiem i ma moje wsparcie” – oświadczył Robert Biedroń, tym samym stając po stronie Kamila Bulonisa w sporze z producentami programu „Big Brother 4.1”.

Przypomnijmy, że w połowie września wybuchła afera dotycząca rzekomego homoseksualizmu Adriana Nadolskiego, którego partnerem miał być rzekomo Kamil Bulonis. W programie „Big Brother 4.1” ogłoszono, że Bulonis szantażował producentów widowiska i zażądał od nich możliwości wzięcia udziału w reality show w celu odkrycia ostatecznej prawdy o jego relacjach z Adrianem.

Z kolei zdaniem Kamila Bulonisa, producenci show w celu zwiększenia oglądalności celowo powielali informacje plotkarskich serwisów o jego rzekomym związku z jednym z uczestników programu. Bulonis wydał oświadczenie, w którym zaprzeczył, jakoby kiedykolwiek poznał Adriana Nadolskiego, a także zdementował wszystkie rewelacje podawane przez brukowe tytuły i TV4 oraz zapowiedział złożenie sądowego pozwu przeciwko Endemol Polska i producentowi wykonawczemu programu „Big Brother” – ATM Grupie S.A. Zdaniem Bulonisa, brak chęci dalszego komentowania sprawy oraz odmowa udziału w programie live, zostały bezpodstawnie zinterpretowane przez producentów jako szantaż, a celem było nadanie sprawie pikanterii.

Tymczasem pod koniec października Zarząd Endemol Polska podjął decyzję o wystąpieniu na drogę prawną przeciwko Kamilowi Bulonisowi. W złożonym w sądzie pozwie przedstawiciele firmy zarzucili Kamilowi Bulonisowi rozpowszechnianie wysoce krzywdzących informacji na temat Adriana Nadolskiego i stawianie w negatywnym świetle spółki Endemol Polska.

* * *

Przypominamy, że o innych niedociągnięciach, nieprawidłowościach i podejrzeniach o manipulacje w programie „Big Brother” przeczytać możesz na stronie bigbrother.showmag.info/howtokillbigbrother. Na temat artykułów możesz podyskutować na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł