Bar 5: VIP, Big Brother 4.1

Endemol Polska pozywa Kamila Bulonisa

Producenci „Big Brothera” złożyli pozew przeciwko Kamilowi Bulonisowi, którego posądzano o kontakty seksualne z Adrianem Nadolskim.

W przesłanej do nas informacji prasowej czytamy: „Występując w obronie dobrego imienia popularnego mieszkańca Domu Wielkiego Brata – Adriana Nadolskiego, Zarząd Endemol Polska Sp. z o.o. podjął decyzję o wystąpieniu na drogę prawną przeciwko Kamilowi Bulonisowi [uczestnikowi piątej edycji 'Baru’]. W złożonym w sądzie pozwie przedstawiciele firmy zarzucają Kamilowi Bulonisowi rozpowszechnianie wysoce krzywdzących informacji na temat Adriana Nadolskiego”.

Jak twierdzą producenci „Big Brothera 4.1”, „przyczynkiem do skierowania przez Endemol Polska Spółka z o o. pozwu przeciwko Kamilowi Bulonisowi był ciąg zdarzeń, który miał miejsce we wrześniu tego roku. Na początku miesiąca w mediach oraz w internecie pojawiły się informacje i spekulacje na temat życia prywatnego i orientacji seksualnej uczestnika programu 'Big Brother 4.1′ Adriana Nadolskiego”. Zdaniem producentów, opisywana sytuacja zmusiła ich do odstąpienia od zasad i regulaminu programu i w trosce o dobre imię Adriana producenci przekazali mu informacje pojawiające się w mediach na temat jego orientacji seksualnej i związków z Kamilem Bulonisem.

Producenci są zdania, że „w ten sposób dali Adrianowi Nadolskiemu możliwość odniesienia się w emitowanym na żywo programie do medialnych plotek i spekulacji”. „Postępowanie to skrytykował Kamil Bulonis, zarzucając Endemol Polska oraz Czwórce powielanie informacji z plotkarskich serwisów o jego rzekomym związku z Adrianem Nadolskim w celu zwiększenia oglądalności programu. „W złożonym przez producentów 'Big Brother 4.1′ pozwie przeciw Kamilowi Bulonisowi, zarzucono ponadto stawianie w negatywnym świetle spółki Endemol Polska” – czytamy.

Jak powyższe informacje mają się do oświadczenia, jakie ponad miesiąc temu wydał Kamil Bulonis? I kto w tym sporze ma rację?

W tym miejscu należy poinformować, że na początku ubiegłego tygodnia plotkarska witryna internetowa Ukaraj.pl doniosła, że Kamil Bulonis widziany był w warszawskim klubie Platinium w towarzystwie nowego chłopaka. Podobno lekko wstawiony Kamil bez skrupułów zwierzał się ze swych uczuciowych rozterek. Serwis Ukaraj.pl twierdzi, że Kamil przyznał się do związku z Adrianem Nadolskim – uczestnikiem „Big Brothera 4.1”. Powiedział podobno, że nie będzie czekał na chłopaka, który nie potrafi przyznać się do uczuć. Jego zdaniem Nadolski najpierw wiele mu obiecywał, a gdy tylko „wszedł do środka” – ze wszystkiego się wycofał. Ukaraj.pl podaje także, że według Bulonisa Adrian to intrygant, który kłamie i oszukuje innych uczestników, aby wygrać program.

Jak widać, sytuacja wydaje się coraz bardziej komplikować. Ponad miesiąc temu to właśnie Kamil złożył proces sądowy przeciwko producentom „Wielkiego Brata”. Dziś mamy do czynienia z sytuacją odwrotną. O tym, kto ma rację, rozstrzygnie sąd.

[Informacja z dnia 5.11.2007: Kamil Bulonis zdementował pogłoski, jakoby kiedykolwiek przyznał się do znajomości z Adrianem Nadolskim, a witryna Ukaraj.pl zamieściła oświadczenie, w którym przeprosiła Kamila za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na jego temat.

* * *

Przypominamy, że o innych niedociągnięciach, nieprawidłowościach i podejrzeniach o manipulacje w programie „Big Brother” przeczytać możesz na stronie bigbrother.showmag.info/howtokillbigbrother. Na temat artykułów możesz podyskutować na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł