Big Brother 4.1

Tajemnice castingu do „Big Brother 4.1”

O kulisach castingu i niesprawiedliwościach „Big Brother 4.1” opowiada Michalina – jedna z uczestniczek castingu.

Serwis notsobigbrother.pl dotarł do osoby, która dostała się do ostatniej rundy eliminacji, ale nie weszła do Domu Wielkiego Brata. Mowa o 18-letniej Michalinie Remisz, która aktualnie uczy się w klasie maturalnej o profilu dziennikarskim.

„Zawsze myślałam sobie, że jak już będę dorosła i będę mogła wziąć udział w czymś takim, na pewno to zrobię” – mówi Michalina serwisowi notsobigbrother.pl.

Dziewczyna opowiada, że jej podróż zaczęła się od wysłania sms’a. Później wypełniła ankietę w Internecie i pojechała do Katowic na casting. Michalina zdradza także kulisy castingu. Mówi, że eliminacje składały się z trzech etapów. W pierwszym – jak mówi – „odrzucali ludzi jak chwasty”. „Polegało to na tym, że komisja oceniała ludzi na podstawie wyglądu. Zadali jakieś podstawowe pytania, ale generalnie liczył się wizerunek. Potem padały pytania w mniejszym lub większym stopniu o podtekście erotycznym. Spytano się nas np. o to, czy będziemy się kąpać nago, czy moglibyśmy zdradzić swojego partnera. W ostatnim etapie trzeba było stanąć już samemu przed kamerą i mówić szczerze o sobie. No i były zadania: dziewczynom kazali zachowywać się i chodzić jak faceci, a mężczyznom odwrotnie”.

Michalina mówi także, jakie ma zastrzeżenia odnośnie programu: „Myślę, że castingi były zbyt mało reklamowane (…). Zauważyłam, że wszyscy wchodząc do domu znali się. Nie mam pojęcia skąd, ale moim zdaniem jest to niesprawiedliwe, że ci ludzie poznali się wcześniej. Nie chodzi tu o znajomość z castingów, ponieważ sama wiem, jak to wyglądało”.

Na koniec dodaje, że w castingach startowało wiele interesujących osób, ale nie dostały się one do programu. „Było dużo innych fajnych osób, które nie są znane. Lepsi niż ci, którzy się dostali. Na pewno pod względem osobowości (…). I naprawdę nie fair, że od nas z Katowic dostała się jedna osoba, na którą nikt nie liczył, nikt nie zwracał tam uwagi, a była to Kasia Szafron” – mówi Michalina.

[notsobigbrother.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł