Survivor 13: Cook Islands

Trzech uczestników w finale „Survivor 13”

Po raz pierwszy w historii programu, do finału „Survivor” dotrze aż trzech uczestników, którzy zostaną poddani ocenie 9-osobowego jury.

W najbliższą niedzielę w amerykańskiej stacji CBS dobiegnie końca emisja trzynastej edycji „Survivor”. Do finału przejdzie aż trzech uczestników widowiska, którzy poddani zostaną ocenie aż 9-osobowego jury. Po raz pierwszy w historii programu, może dojść do remisu podczas finałowego głosowania.

Do tej pory – przy dwóch finalistach i 7 jurorach, było to niemożliwe. Ogłoszenie wyników odbędzie się na żywo, prosto ze studia CBS w Los Angeles, gdzie zdecydowano się odtworzyć wrak statku, na którym odbywały się Rady Plemienia.

Tymczasem już w lutym w USA ruszy emisja „Survivor 14: Fiji”. Producent widowiska Mark Burnett zapowiada ekstremalne, niepowtarzalne otwarcie sezonu. W kolejnej edycji powróci odmieniona Wyspa Wygnańców, pojawią się nowe zwroty akcji związane z immunitetem nietykalności, a także nowy sposób na podział uczestników, jakiego wcześniej jeszcze nie było.

Poprzedni artykułNastępny artykuł