Taniec z Gwiazdami 05

Tuskówna i Helena Vondrácková w „Tańcu z Gwiazdami”?

Stacja TVN przygotowuje się do następnej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Być może w programie wystąpi kolejna córka polityka oraz znana czeska piosenkarka Helena Vondrácková.

”Dostała zaproszenie z Polski i teraz uzgadniamy szczegóły kontraktu” – powiedział Martin Michal, mąż gwiazdy. Blisko 60-letnia Vondrácková uczestniczyła już w słowackim „Let’s Dance”, odpadając po szóstej rundzie. Zdaniem czeskiego „Blesku”, finansowo udział w polskim „Tańcu z Gwiazdami” będzie się Vondráckovej opłacał. Za występy w słowackim show zarobiła prawie 300 tysięcy koron (30 tysięcy złotych).

Tymczasem, po Aleksandrze Kwaśniewskiej i Marii Wiktorii Wałęsównie, propozycję udziału w show otrzymała 19-letnia Katarzyna Tusk, córka szefa Platformy Obywatelskiej. „Chyba by mnie zabił, gdybym się zgodziła” – odpowiada na ofertę Tuskówna, mając na myśli swojego… chłopaka, 21-letniego Jakuba Sobolewskiego. Jak na razie nie padły żadne wiążące decyzje.

Przypomnijmy, że według wcześniejszych doniesień, w piątej odsłonie programu weźmie udział więcej par, przez co emisja show wydłuży się o kilka odcinków. Wśród kandydatek do nowej edycji wymienia się prezenterkę Annę Popek i aktorkę Annę Guzik, znaną z serialu „Hela w opałach”.

[Onet.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł