Bar 3: Bez Granic, Bar 4: Złoto dla Zuchwałych, Big Brother 3: Bitwa

„Frytka” w Lemon TV

Agnieszka „Frytka” Frykowska, bohaterka reality shows „Big Brother 3: Bitwa”, „Bar 3: Bez Granic” i „Bar 4: Złoto dla Zuchwałych”, udzieliła wywiadu dla internetowej telewizji Lemon TV.

Z ponad 30 minutowej rozmowy dowiedzieć się można, że Łukasz Wiewiórski – łóżkowy towarzysz „Frytki” z Domu Wielkiego Brata, wziął ślub i obecnie mieszka pod Krakowem. Tymczasem u Agnieszki wszystko po staremu. Po raz kolejny zdementowała pogłoski, jakoby za seks w „Big Brother” wzięła pieniądze, oraz zaprzeczyła, że miała romans z Krzysztofem Rutkowskim. Obecnie Frykowska jest sama, a jej jedyną miłością jest suczka Daisy Dee.

Dziewczyna uważa, że „Frytka” umarła z momentem, kiedy sprawiła sobie nowy nos. Od tego momentu zaszła w niej wewnętrzna przemiana i stała się „Friką”. Ta wielka duchowa metamorfoza ma być kontynuowana poprzez operację powiększenia piersi. Tymczasem liczne gadżety, takie jak różowe paznokcie czy obcisłe bluzeczki, zapewniają jej pewność siebie. Zdaniem Agnieszki, osoby które wydają na jej temat negatywne poglądy, powinny „bardziej zagłębiać się w samego siebie”, a Cejrowski jest dla niej facetem, któremu chciałaby dać w pysk. Ponadto „Frytka” ogłosiła, że otrzymała propozycję nagrania płyty i niebawem pokaże światu, na co ją stać. Poinformowała, że w chwili obecnej umie już śpiewać. „Mam nadzieję, że ludziom spodoba się to, co chcę pokazać i będzie to zrobione na wysokim poziomie” – mówi. I dodaje: „Ja się urodziłam po to, aby być gwiazdą”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł