Klub Przygód

Uczestnicy „Klubu Przygód” o programie

Dziesięcioro uczestników programu „Tenbit.pl – Klub Przygód” przez kilka tygodni szukało w Tunezji ukrytego skarbu. Wygrać mogła tylko jedna osoba. Wszyscy jednak przeżyli przygodę swojego życia.

26-letni Adam Kwaśnik z Barcina jest z zawodu murarzem. Do tej pory nie podróżował nawet po Polsce. Dzięki programowi poznał Tunezję. „Cieszę się, że płynąc statkiem mogłem na własne oczy zobaczyć krajobrazy znane mi jedynie z telewizji. I po raz pierwszy na statku spałem” – opowiada Adam. 23-letnia Kasia Syryjczyk z Mikołowa jest nauczycielką WF-u.”Już teraz dzieciaki zaczepiają mnie i zasypują pytaniami. Aż boję się myśleć, co będzie we wrześniu, kiedy skończą się wakacje” – śmieje się Kasia.

Główną nagrodą w programie jest 50 tysięcy złotych. Aby je zdobyć, uczestnicy musieli wykonywać najróżniejsze zadania, w których często walczyli nie tylko z żywiołami, ale i z własnymi słabościami. Najtrudniejsze było jednak dla nich to, że musieli eliminować kolegów – co kilka dni podczas nominacji podawali imiona dwóch osób, które powinny opuścić program.

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł