Big Brother, Big Brother 2, Big Brother 3: Bitwa, Milionerzy

„Milionerzy” z uczestnikami „Big Brothera” (część 2)

Dziś w TVN mogliśmy zobaczyć drugą część charytatywnego wydania teleturnieju „Milionerzy” w którym o główną wygraną walczyli uczestnicy programu „Big Brother”.

Najpierw do dalszej gry przystąpili Ilona i Arek. Niestety, nie udało im się poprawnie odpowiedzieć na pytanie za 16 tysięcy zł, przez co otrzymali jedynie tysiąc złotych gwarantowanych. Hubert Urbański zarządził eliminacje „Kto pierwszy ten lepszy”. Tym razem do konkurencji stanęły pary: Alicja Walczak z Sebastianem Florkiem, Karolina Jakubik z Wojtkiem Glancem oraz Monika Brochacka z Piotrem Boruckim. W zadaniu eliminacyjnym należało uszeregować w odpowiedniej kolejności pory dnia. Jak się okazało, jedynie „Chemik” i Monika wykonali poprawnie polecenie i to oni przystąpili do gry o milion.

Pierwsze pytanie (za 100 zł) zdziwiło byłych mieszkańców Domu Wielkiego Brata. Zawodnicy musieli bowiem powiedzieć, która spośród podanych postaci wypowiedziała słowa „Ty oprócz pępka swojego nosa nie widzisz nic!”. Po tym jak uczestnicy usłyszeli głos Wielkiego Brata nakazujący im przyłożyć się do zadania, Monika zdecydowała się zaznaczyć odpowiedź wskazującą na Agnieszkę „Frytkę” Frykowską. Przy kolejnych pytaniach przyszła pora na koła ratunkowe.

W końcu Piotrkowi i Monice udało się dotrwać do trzynastego pytania (z piętnastu) za 250 tysięcy złotych. Monika (jak się później okazało) znała prawidłową odpowiedź, ale wraz z „Chemikiem” postanowili nie ryzykować i zrezygnowali z dalszej gry. Uczestnicy trzeciej edycji „Big Brother” wygrali zarazem 125 tysięcy złotych. Łącznie wszyscy byli mieszkańcy Domu Wielkiego Brata zdobyli 127 tysięcy zł, które zostały przekazane na cele charytatywne. Tak zakończył się ostatni specjalny odcinek „Milionerów”. Za tydzień w sobotę będziemy mogli zobaczyć pięćsetne wydanie tego teleturnieju.

Poprzedni artykułNastępny artykuł