Big Brother 2

Wojtek Witczak wychodzi pierwszy

O 21:44 została dostarczona koperta z imieniem osoby, która jako pierwsza musiała opuścić Dom. Najmniej poparcia wśród publiczności uzyskał Wojciech Witczak. Zajął trzecie miejsce. Pożegnał się z Davidem i Marzeną i wyszedł drzwiami ogrodowymi.

Zespół De Mono zagrał dla niego piosenkę „Żyj tylko chwilą”. Przez schody idące nad dachem Domu Wielkiego Brata zszedł do studia, gdzie spotkał się z rodziną i przyjaciółmi. Porozmawiał z Andrzejem Sołtysikiem, otrzymał kilka gadżetów „Big Brother”, a także zestaw kina domowego. Wojtek powiedział, że liczył na wygraną, ale nie jest rozczarowany – wygrał brązowy medal.

Przyznał, że nie spodziewał się, że dotrwa do finału. Kolejną niespodzianką dla mieszkańców była możliwość obejrzenia tego co działo się w ich rodzinnych miastach w telewizorze, który odebrali ze spiżarni. Następnie Wielki Brat wzywał domowników do Pokoju Zwierzeń w celu dowiedzenia się, kto wygra. Marzena typowała Davida, ponieważ ma szczęście. David początkowo typował „jednego i drugiego”, a później zmienił zdanie. Powiedział, że wygra Marzena, ponieważ jest… młoda i da sobie radę. Po chwili odbył się koncert Moniki Sewioło i zespołu Nietykalni…

Poprzedni artykułNastępny artykuł