Łysi i Blondynki

TV4 pokaże reality show „Łysi i blondynki”

5 listopada w TV4 rusza kolejny, po „Dwóch Światach”, „Amazonkach” i „Gladiatorach”, reality show – „Łysi i blondynki”.

W programie, który potrwa sześć tygodni, udział weźmie sześciu mężczyzn i sześć kobiet. Uczestnicy będą w wieku od 20 do 35 lat. Kobiety biorące udział w „Łysych i blondynkach” będą właśnie blondynkami. Czy tak też będą się zachowywać? Producenci zapewniają, że owe blondynki będą „inteligentne, niebanalne, przebojowe”. Mężczyźni nie będą w stylu macho. Mają to być osoby z pomysłem na zaistnienie w programie.

Atrakcyjność „łysego” (tylko z nazwy) polegać ma na ciekawym stylu bycia i umiejętności skupiania na sobie uwagi. Grą rządzić ma zasada „odstawionego krzesła”. Rywalizacja rozpocznie się już w pierwszym tygodniu gry. Hasłem programu, obowiązującym wszystkich uczestników, będzie: „Walcz, bo dla wszystkich miejsca nie wystarczy”. O tym, kto zostanie wyeliminowany z Domu Wspólnoty zdecydują w głosowaniu widzowie.

Raz na tydzień odbywać się będzie „Finałowe Party” – to właśnie w czasie jego trwania uczestnicy dowiedzą się, kto odpada z gry. Co tydzień odpadać ma inna płeć – zacznie się od mężczyzny. Jednak nie odejdzie on z domu sam. Razem z nim wyjdzie dziewczyna, której pod swoje „skrzydła” nie weźmie podczas kończącej tydzień imprezy żaden mężczyzna. W kolejnych tygodniach sytuacja ta będzie się odwracać.

Prowadzącym widowisko będzie Jacek Kaczkowski. Główna nagroda wynosić będzie 100 tys. złotych.
Producentem programu jest wrocławska firma ATM. Obecnie prowadzi ona casting do „Łysych i blondynek”, który potrwa do 14 października.

[Medialink.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł