Ozzy Osbourne żałuje udziału w reality show

Ozzy Osbourne żałuje, że zdecydował się na udział w telewizyjnym reality show „The Osbournes”, ponieważ nie potrafił sobie poradzić z medialnym zainteresowaniem, jakie zaczęła wzbudzać cała jego rodzina – czytamy w Onet.pl.

Rockman, który jako wokalista grupy Black Sabbath sprzedał na całym świecie ponad 100 milionów płyt, przyznaje, że dopiero emitowany przez MTV program o jego rodzinie zapewnił mu prawdziwą popularność. Z perspektywy czasu muzyk uważa, że eksperyment medialny wymknął się spod kontroli, ponieważ sława stała się zbyt uciążliwa. „Czułem się, jakbym poszedł spać w jednym świecie, a obudził się w zupełnie innym. Poszliśmy na zakupy w Beverly Hills i przez cały czas miałem nieprzyjemne wrażenie, że wszyscy mi się przyglądają. Ludzie nie patrzyli na mnie, ale i tak czułem ich spojrzenia. Zacząłem myśleć, że wpadam w paranoję” – wspomina 60-letni Ozzy zapewniając, że już nigdy nie zgodzi się na powtórzenie tego doświadczenia. „Wszystko wymknęło się spod kontroli i dopiero niedawno uświadomiłem sobie, jak bardzo ten program zamieszał w głowach moim dzieciakom. Jack trafił na odwyk, Kelly trafiła na odwyk, ja trafiłem na odwyk…” – powiedział muzyk.

Osbourne’owie w kolejnym reality show

Słynna rodzina Osbourne’ów powraca w nowym reality show. Po słynnym „The Osbournes”, Ozzy, Sharon, Kelly i Jack wystąpią w kolejnym programie, zatytułowanym „Osbournes: Reloaded” („Osbournowie: Reaktywacja”).

Póki co zrealizowano już 6 epizodów nowego widowiska, którego premiera będzie miała miejsce wiosną na antenie stacji FOX. Jeśli show przypadnie do gustu widzom, z pewnością doczeka się kontynuacji. Na program złożą się przeróżne segmenty: widzowie zobaczą relacje na żywo ze studia z udziałem publiczności, jak również wcześniej przygotowane materiały filmowe z życia Osbourne’ów. „Pozwalamy Osbourne’om właściwie na wszystko. Są sprośni i zabawni, ale są także ciepłą, prawdziwą rodziną” – powiedział Mike Darnell, szef Fox Alternative Entertainment. Czytaj

Reality show ratuje kariery

Amerykańska telewizja ABC stara się jak może, by przyciągnąć widzów do swojego programu „Kawaler do wzięcia”, w którym tytułowy bohater przebiera w kandydatkach w poszukiwaniu ideału. Futbolista w roli głównej nie gwarantował odpowiedniego rozgłosu, wybór padł więc na aktora. Charlie bardziej znany jest chyba jako młodszy brat Jerry’ego O’Connella, ale od kilku lat nie narzeka na nadmiar pracy. „Kariera sięgnęła bruku” – komentowali decyzję aktora o udziale w programie krytycy. Udział w reality show jest jednak często ostatnio wykorzystywaną metodą przywracania karierom dawnego blasku. Czytaj

„Rodzina Osbourne’ów” po raz ostatni w MTV

Jeden z najpopularniejszych reality show „Rodzina Osbourne’ów”, zagości w tym roku na ekranach telewizorów po raz ostatni. „Osbourne’owie byli pierwszymi gwiazdami, które zgodziły się na udział w programie typu reality show. Nie tylko pomogli MTV stworzyć całkiem nowy format serialu, ale też zapoczątkowali modę na tego typu produkcje z udziałem sław. Teraz uznali, że czas zakończyć swoją kilkuletnią przygodę i dać pole do popisu innym gwiazdom” – komentuje MTV. Czytaj

Koniec „Rodziny Osbourne’ów”

Telewizja MTV zakończyła produkcję reality show „The Osbournes” („Rodzina Osbourne’ów”). Czwarty i ostatni sezon serialu będzie można oglądać na antenie stacji na początku przyszłego roku. „Najwyższy czas, aby to zakończyć. Teraz, bez ekip filmowych, dźwiękowców, reżyserów i techników biegających po domu przez cały dzień, zostały nam tylko psy. Jest spokojnie, ale w pozytywnym znaczeniu. Choć trzeba pamiętać, że Osbourne’owie zawsze kryją jakiegoś asa w rękawie” – mówi Sharon Osbourne. Obecnie Sharon i jej mąż Ozzy zajęci są przy kolejnej edycji „objazdowego” festiwalu OzzFest. Jednym z zespołów biorących udział w tournée jest Black Sabbath. „Pracujemy w fantastycznym interesie. To dla nas prawdziwe błogosławieństwo” – mówi Sharon.

[Megafon.pl / Onet.pl]

Koniec „The Osbournes”?

Bijący rekordy popularności reality show „The Osbournes” w MTV może dobiec końca, ponieważ słynna rodzinka ma dość kamer w swoim domu. Ozzy i Sharon oraz ich pociechy Jack i Kelly zabawiają widzów od 2002 roku, jednak 18-letni Jack wspomniał niedawno, że obecna – trzecia seria, może okazać się ostatnią. „Była o tym mowa, ale nie jestem pewien, czy naprawdę tego chcę. Myślę, że jestem gotowy, aby robić coś nowego” – powiedział młody Osbourne, który uważa, że bez niego oraz jego siostry program straci sens. „Wydaje mi się, że reality show, w którym występowaliby jedynie moi rodzice, mógłby okazać się trochę nudny, przez cały czas pokazywaliby tylko mamę, która bawi się ze swoim psem” – dodał.

[Onet.pl]

Kelly Osbourne „jak wywłoka”

Ozzy Osbourne – zazwyczaj wyrozumiały w sprawach ubioru swoich dzieci, tym razem nie wytrzymał. W jednym z odcinków reality show „Rodzina Osbourne’ów” powiedział, co myśli o wyzywającym ubiorze swojej 19-letniej córki Kelly. Ozzy przed kamerami powiedział o córce, że wygląda ona jak „wywłoka”. „Jeśli gdzieś wychodzisz, powinnaś założyć coś bardziej odpowiedniego. Wokół jest pełno dziwnych ludzi” – mówił Ozzy. „Chcesz, żebym ubrała się jak zakonnica?” – odpowiedziała mu Kelly.

[Interia.pl]

Ozzy Osbourne oskarża lekarza

55-letni Ozzy Osbourne złożył oficjalną skargę na swojego lekarza, doktora Davida Kippera. Zarzucił medykowi, że przez wiele miesięcy przepisywał mu zbyt duże dawki leków przeciwbólowych i psychotropowych. Zdaniem Ozzy’ego, właśnie z tego powodu w trakcie kręcenia reality show „Rodzina Osbourne’ów” zachowywał się on, jakby był naćpany. Kipper został zatrudniony przez Osbourne’ów w czerwcu 2002 roku. Od tego czasu zainkasował za swoje usługi około 500 tysięcy dolarów. Kalifornijska izba lekarska zapowiedziała, iż doktor będzie musiał przedstawić dokumentację kuracji stosowanej wobec artysty i wytłumaczyć się z niej. Prawnik medyka – John Harwell, stwierdził, że jego klient nie ma nic przeciwko przeprowadzeniu lekarskiego konsylium. Ozzy wziął ostatnio udział w programie „Larry King Live”. Później muzyk rozpłakał się. „Boże, moja córeczka! Nad tą pieprzoną rodziną wisi klątwa. Sharon miała raka, ja miałem wypadek, mój syn poszedł na odwyk, a teraz trafiła tam moja córka Kelly, która jest uzależniona od leków przeciwbólowych” – mówił Ozzy. Muzyk wraz z żoną Sharon przyznali wcześniej przed kamerami, że nie sprawdzili się jako rodzice.

[Megafon.pl / Sky News]

Juror „Idola” przeprasza Ozzy’ego Osbourne’a

Simon Cowell przeprosił Ozzy’ego Osbourne’a za to, że nazwał jego grudniowy wypadek chwytem reklamowym. Piosenkarz, który rozbił się czterokołowcem na terenie swojej posiadłości w Buckinghamshire, doznał wielu poważnych złamań, jednak znany z ciętego języka juror amerykańskiej i brytyjskiej edycji „Idola” stwierdził, że Ozzy zaaranżował wypadek, aby pomóc swojej córce Kelly w promocji singla z duetem „Changes”. Ostatnio Cowell wysłał Osbourne’owi list z przeprosinami. „Chciałbym go przeprosić za swoje komentarze. Kiedy dowiedziałem się o jego wypadku, miałem bardzo niewiele informacji na ten temat i byłem przekonany, że Ozzy doznał tylko drobnych obrażeń. Potem uświadomiłem sobie, że jego stan jest bardzo poważny i poczułem się okropnie. Nie chciałem być złośliwy i mam nadzieję, że teraz Ozzy czuje się już znacznie lepiej. Jeszcze raz bardzo przepraszam za swój niestosowny komentarz” – powiedział Cowell.

[Muzyka.onet.pl / Wenn]

Rusza trzecia edycja „The Osbournes”

MTV rozpoczyna emisję trzeciej edycji „Rodziny Osobourne’ów”. W programie udział bierze słynny muzyk rockowy Ozzy Osbourne i jego rodzina: żona Sharon, córka Kelly i syn Jack, którzy mieszkają w domu naszpikowanym kamerami.

Po raz pierwszy „The Osbournes” pojawili się na antenie MTV 5 marca 2002 roku, a reality show szybko okazał się największym hitem w dwudziestoletniej historii MTV (średnia oglądalność wynosiła 3,5 miliona widzów). Dlatego też po 10-odcinkowej pierwszej edycji postanowiono zrealizować kolejną, tym razem 20-odcinkową, której emisja rozpoczęła się 26 listopada 2002 roku (średnia oglądalność wynosiła 7 milionów widzów). W drugiej edycji widzowie mieli okazję śledzić między innymi, jak żona Ozzy’ego walczy z chorobą nowotworową. W trzeciej edycji publiczność ponownie będzie miała czym się emocjonować, bowiem 8 grudnia 2003 roku Ozzy doznał wypadku podczas przejażdżki quadem po swojej posiadłości. Muzyk upadł tak nieszczęśliwie, że złamał obojczyk, sześć żeber oraz uszkodził jeden z kręgów, a cały miesiąc spędził w szpitalu. Świadkiem zdarzenia były kamery MTV, które uchwyciły moment, w którym Ozzy traci panowanie nad pojazdem i upada na ziemię. Trzecią edycję „The Osbournes” będzie można oglądać co tydzień, począwszy od 27 stycznia.