„Jazda z Dodą” pomaga TVN Turbo

Nowy reality show „Jazda z Dodą” zwiększył oglądalność kanału TVN Turbo. Program przedstawia filmowy zapis udziału Doroty „Dody” Rabczewskiej w lekcjach nauki jazdy samochodem.

„Jazda z Dodą” emitowana jest premierowo w stacji TVN Turbo, a powtarzana na antenie naziemnego TVN. Cztery pierwsze odcinki obejrzało średnio 85 tys. widzów, co dało TVN Turbo udziały wynoszące 0,99%. W grupie osób w przedziale wiekowym 16-49 lat, udziały wyniosły 1,58%, podczas gdy w tej samej grupie w pierwszym kwartale 2007 roku kształtowały się na poziomie 0,55%. Czytaj

„Jazda z Dodą” w TVN Turbo

Od 14 kwietnia będzie można oglądać reality show „Jazda z Dodą”, w którym skandalizująca piosenkarka Dorota Rabczewska będzie się uczyć jazdy samochodem i przygotowywać do egzaminu na prawo jazdy.

Doda ma tylko jedno zadanie: nauczyć się prowadzić auto, aby zdać egzamin na prawo jazdy. Przed instruktorem również nie lada wyzwanie, ponieważ Doda z założenia nie podporządkowuje się nakazom i regułom. Nauczyciel będzie musiał nauczyć Dodę przepisów drogowych, wpoić odpowiednie nawyki, ale także okiełznać wulkan energii za kierownicą.

Emisja w TVN: od 21 kwietnia, sobota, godzina 17.55
Emisja w TVN Turbo: od 14 kwietnia, sobota, godzina 18:30

[Wirtualne Media]