Teleturnieje

„Joker” hitem Super Polsatu. Teleturniej ogląda 140 tys. widzów

Logo programu "Joker"

Prowadzony przez Krzysztofa Ibisza teleturniej „Joker” po tygodniu emisji gromadzi średnio 139 tys. widzów. W porównaniu z wynikami z poprzedniego miesiąca stacja Super Polsat uzyskuje w tym paśmie pięciokrotnie wyższe udziały wśród wszystkich widzów oraz trzykrotnie wyższe w grupie komercyjnej 16-49.

Teleturniej „Joker” można oglądać na antenie Super Polsatu od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00, począwszy od 6 listopada. Do 9 listopada średnia oglądalność wyniosła 139 tys. widzów, co przełożyło się na 0,9 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 0,8 proc. w grupie komercyjnej 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

Największą widownię przyciągnął pierwszy odcinek, który śledziło średnio 176 tys. osób.

Z informacji udostępnionych przez Telewizję Polsat wynika, że w porównaniu z wynikami z poprzedniego miesiąca Super Polsat w paśmie emisji „Jokera” uzyskuje pięciokrotnie wyższe udziały wśród wszystkich widzów oraz trzykrotnie wyższe w grupie komercyjnej 16-49. – Super Polsat funkcjonuje na rynku od początku tego roku i już zdobył zaufanie widzów, co bardzo nas cieszy. „Joker” jest pierwszą nową produkcją, którą wprowadziliśmy w listopadzie do ramówki tej stacji. Wyniki teleturnieju są bardzo dobre – mówi Monika Wojdyga-Makowska, szefowa anteny.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł