Teleturnieje

Super Polsat pokaże nowy teleturniej „Joker”. Krzysztof Ibisz prowadzącym

Logo programu "Joker"

W październiku ruszą nagrania do nowego teleturnieju wiedzowego „Joker”, który znajdzie się w ramówce Super Polsatu. Poprowadzi go Krzysztof Ibisz.

Polska wersja show oparta została na francuskim formacie o tym samym tytule, który powstał w 2015 roku. W programie każdy uczestnik odpowiada na 10 pytań wiedzowych z różnych dziedzin. Przy odpowiedzi pomaga mu 8 jokerów, które ułatwiają odpowiedź na pytania lub chronią przed utratą już zdobytych pieniędzy (w tym jeden joker specjalny umożliwiający pomoc przyjaciela gracza). Gra toczy się do wyczerpania puli 10 pytań, a maksymalna kwota do wygrania wynosi 50 tys. zł. Cechą charakterystyczną jest to, że z teleturnieju nie można zostać wyeliminowanym.

Nagrania do programu ruszą w październiku. Produkcją zajmie się ATM Grupa. – Cieszymy się, że wracamy do gry jako producent teleturniejów. Ten gatunek programów na całym świecie jest podstawą ramówek i całe szczęście wrócił do polskich stacji telewizyjnych – mówi Katarzyna Burzawa, producent nadzorujący „Jokera” z ramienia ATM Grupy. – „Joker”, oprócz rozrywkowej sprzedaży wiedzy, pozwala swoim uczestnikom wygrać pieniądze – dodaje.

Gospodarzem formatu będzie Krzysztof Ibisz. – Krzysztof Ibisz w roli prowadzącego jest fantastyczny. Ma ogromne doświadczenie, prowadził wiele teleturniejów i ten gatunek jest mu szczególnie bliski – komentuje producentka.

Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy show znajdzie się w ramówce Super Polsatu.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł