Got Talent

Kontrowersje w amerykańskim „Mam Talent!”: Mel B wyszła ze studia

Jury programu "America's Got Talent 12" | fot. NBC

Do zaskakującej sytuacji doszło w trakcie odcinków na żywo w 12 amerykańskiej edycji „Mam Talent”. Dotknięta żartem Simona Cowella Mel B, wstała, oblała swojego kolegę wodą i wyszła ze studia.

Przypomnijmy, że w kwietniu tego roku Mel B złożyła pozew rozwodowy. Wokalistka oskarżyła swojego męża o wieloletnią przemoc. W odwecie Belafonte zażądał alimentów w wysokości 40 tys. dolarów miesięcznie, a także 300 tys. dolarów w ramach uregulowania zaległych świadczeń. W połowie lipca sąd zdecydował, że Stephena Belafonte powinien otrzymywać pieniądze od swojej żony, gdyż on i jego prawnik wykazali, że będą mu one potrzebne do przeżycia.

Wokalistka bardzo mocno przeżywa rozwód. Gwiazda postanowiła jednak nie zmieniać swoich planów zawodowych. Mel B zasiadła w jury 12 sezonu amerykańskiego show „America’s Got Talent”.

15 sierpnia w programie rozpoczął się etap występów na żywo. Podczas pierwszej części drugiego ćwierćfinału (22 sierpnia) wystąpił magik Demian Aditya, jednak jego sztuczka ostatecznie nie wyszła tak jak powinna z powodu problemów technicznych.

Sytuację szybko w niewybredny sposób skomentował Simon Cowell. – Wyobrażam sobie, że tak wyglądała noc poślubna Mel B. Wiele oczekiwań, niewiele obietnic i spełnień – powiedział juror. Gwiazdor swoje słowa dokończył jednak po chwili, gdyż wściekła Mel B wstała i oblała go wodą, a następnie opuściła studio.

Niedługo później wokalistka wróciła na swoje miejsce i wzięła udział w dalszych nagraniach. W rozmowie z Entertainment Tonight przyznała, że żałuje tylko jednej rzeczy. – Szkoda, że w moim kubku nie było soku żurawinowego lub czegoś podobnego. Wtedy całe jego ciało byłoby lepkie – stwierdziła. Dodała również, że nazwała Cowella „dupkiem”, czym jednak juror zbytnio się nie przejął.

Uczestników 12 edycji amerykańskiego „Mam Talent!” oceniają Mel B, Simon Cowell, Heidi Klum i Howie Mandel. Prowadzącą show jest Tyra Banks.

Program można oglądać na antenie amerykańskiego kanału NBC.

Poprzedni artykułNastępny artykuł