Survivor 35: Heroes v Healers v Hustlers

Zmiany w finale kolejnej edycji „Survivor”

Jeff Probst, prowadzący "Survivor" | fot. CBS

Producenci amerykańskiego „Survivor” zdecydowali się wprowadzić zmiany w finale nowego sezonu, którego premiera będzie miała miejsce we wrześniu tego roku na antenie stacji CBC. Zmiany będą nawiązywały do pierwszych edycji widowiska i dadzą zdobywcy ostatniego immunitetu większy wpływ na wybór finalistów.

W „Survivor 35: Heroes vs Healers vs Hustlers” producenci postanowili dokonać zmian w sposobie doboru finałowej trójki. Dotychczas czwórka finalistów musiała wziąć udział w konkurencji, której zwycięzca zdobywał immunitet. Następnie wszyscy czterej finaliści spośród trzech osób wybierali jedną, która powinna opuścić show.

W nowym sezonie – tak jak do tej pory – czwórka finalistów musiała wziąć udział w konkurencji, której zwycięzca zdobędzie immunitet. Jednak zwycięzca konkurencje wskaże również jedną osobę, która wraz z nim przejdzie do finału. Pozostała dwójka zawalczy o udział w finale w konkurencji polegającej na rozpaleniu ognia.

Nowe rozwiązanie nawiązuje do sposobu wyboru finalistów, który obowiązywał w pierwszych edycjach „Survivor”. Wówczas do finału trafiały dwie osoby. W ostatniej konkurencji trójka graczy walczyła o immunitet. Zwycięzca zdobywał nietykalność, a także decydował o tym, kto przejdzie do finału, a kto zostanie wyeliminowany.

Poprzedni artykułNastępny artykuł