Dokumentalne

Ruszają zdjęcia do nowych odcinków show „Dzień, w którym pojawiła się forsa”

Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV | fot. TVN

Stacja TTV rozpoczyna zdjęcia do nowych odcinków reality show „Dzień, w którym pojawiła się forsa”. Cały sezon trafi do jesiennej ramówki stacji.

W lutym tego roku TTV wyemitowała dwa odcinki programu, w których przedstawiono losy jednej rodziny. Towarzyszyła im wówczas Dorota Wellman. Stacja jest zadowolona z wyników oglądalności, dlatego zrealizuje cały sezon tej produkcji.

W programie „Dzień, w którym pojawiła się forsa” występują rodziny, którym nie sprzyja los. Bohaterowie otrzymują wysoką kwotę pieniędzy, a gotówkę mogą wykorzystać jak tylko chcą. Przez miesiąc uczestnikom towarzyszy kamera. Widzowie prześledzą, w jaki sposób obdarowani wykorzystali swoją szansę.

– Ten projekt stawia przed nami bardzo wysoko poprzeczkę. Zderzenie ludzkiej natury z dużymi pieniędzmi najczęściej oznacza mieszankę wybuchową. Scenariusz programu pisze samo życie, a to jest czynnik nieprzewidywalny. Jesienią poznamy losy kolejnych bohaterów programu, którzy pod drzwiami znajdą walizkę z pieniędzmi – wyjaśnia Lidia Kazen dyrektor programowa telewizji TTV.

TTV jest pierwszym kanałem w Europie, który realizuje ten licencjonowany format. – Jesteśmy dumni, że ten pionierski projekt właśnie nasi widzowie śledzą jako pierwsi. TTV nie boi się wyzwań i eksperymentowania z różnymi formami telewizyjnymi, dlatego też produkcję tego wymagającego programu powierzyliśmy w ręce Grzegorza Piekarskiego i zespołu Golden Media Polska – dodaje Lidia Kazen.

TTV nadal poszukuje rodzin, które chcą wystąpić w programie.

Reality show trafi na antenę jesienią i będzie emitowany od 27 sierpnia, w każdą niedzielę o godz. 22:00.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł