The Voice, Tylko Muzyka 09

Z programu „Tylko Muzyka” do bułgarskiego „The Voice” – Paulina Goranov walczy o wygraną

Paulina Goranov w programie "The Voice of Bulgaria" | fot. bTV

Pół-Polka, pół-Bułgarka Paulina Goranov z Jastrzębia-Zdroju ma szansę na wygraną w bułgarskiej edycji „The Voice”. Dotarła już do etapu bitew.

Absolwentka Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju w trakcie przesłuchań w ciemno do bułgarskiego „The Voice” zachwyciła jurorów wykonaniem „Love On the Brain” Rihanny – swoje fotele odwróciła trójka z nich.

W kolejnym etapie „The Voice of Bulgaria” Paulina Goranov zaśpiewała przebój „List” Edyty Górniak.

Podczas bitew Paulina zmierzyła się z jednym z uczestników w utworze „Rock Your Body” Justina Timberlake’a. Jej opiekunka Poli Genova przepuściła dalej konkurenta Pauliny, jednak 20-letnia wokalistka została „skradziona” przez Kamelię – drugą z trenerek, dzięki czemu widzowie zobaczą ją ponownie w kolejnym etapie.

Polscy widzowie mogą pamiętać Paulinę z udziału w 9 edycji „Tylko Muzyka”. Na castingu usłyszała trzy raz „tak” (zaśpiewała „Respect” Arethy Franklin). Będąca na „nie” Kora poprosiła o zaśpiewania utworu po polsku, ale Paulina zdecydowała się wykonać bułgarską piosenkę ludową „Katerino morne”. Wówczas Kora zmieniła zdanie.

– Jesteś fantastycznie zdolna, masz taką koordynację, ciało wyraża zdolności, to jest wszystko spójne – zachwycała się Elżbieta Zapendowska.

[Interia]

Poprzedni artykułNastępny artykuł