Taniec z Gwiazdami 04

Kinga Rusin o udziale w „Tańcu z Gwiazdami”: „Byłam zażenowana, to nie była moja decyzja”

Kinga Rusin i Stefano Terrazzino | fot. MW Media

Kinga Rusin po udziale w programie „Taniec z Gwiazdami” w 2006 roku znów przeżyła renesans swojej kariery telewizyjnej. Jej partnerem był, debiutujący wówczas jako trener tańca, Stefano Terrazzino. Prezenterka „Dzień Dobry TVN” ostatecznie wygrała z nim czwartą edycję show, wówczas emitowanego jeszcze w TVN. Jak się okazuje, decyzja o udziale w widowisku nie należała do Kingi Rusin.

Pomimo wygranej sprzed 11 lat, temat udziału w programie „Taniec z Gwiazdami” wciąż przewija się w wywiadach z Kingą Rusin. W rozmowie w „Gala Studio” dziennikarka wyznała, że nie chciała uczestniczyć w tanecznym show. – Byłam zażenowana, nie byłam szczęśliwa. To nie była moja decyzja, tylko dyrektora Miszczaka, któremu, jak wiadomo, się nie odmawia. Powiedział, że mamy taki okres, pierwszy rok „Dzień Dobry TVN”, że trzeba go podpromować – powiedziała Kinga Rusin.

– Miałam dwójkę małych dzieci, jedna córka miała osiem lat, a druga – pięć. Mieszkałam poza Warszawą, więc logistycznie to była gehenna. Ale dyrektor powiedział, że cztery odcinki, może pięć… No to obliczyłam, że dam radę te kilka tygodni. Później wciągnęłam się, bo jestem człowiekiem walki. Weszłam w rywalizację, jak w sporcie” – dodała dziennikarka.

Ostatecznie trud się opłacił, a Kinga Rusin i Stefano Terrazzino pokonali wszystkie pary, wygrywając w finale Kryształową Kulę.

[Plejada]

Poprzedni artykułNastępny artykuł