The Voice of Poland 8

Edyta Górniak o możliwym udziale Dody w „The Voice of Poland”: „Nie mogę pracować z kimś, kto psuje atmosferę”

Edyta Górniak | fot. Reporter

Coraz głośniej mówi się o powrocie „The Voice of Poland” na antenę TVP2. Edyta Górniak zadeklarowała, że jeśli w jury pojawi się Doda, to program będzie musiał się obejść bez niej.

Doda wielokrotnie była przymierzana do fotela jurora w najważniejszym muzycznym show TVP – „The Voice of Poland”. Choć do tej pory na antenie Dwójki mogliśmy oglądać siedem edycji, Doda nigdy nie została jurorką w tym programie. Przez pewien czas przez swe kontrowersyjne zachowania wokalistka miała nawet zakaz wstępu do TVP i wydawało się, że szansa przepadła. Po zmianie prezesa telewizji (obecnie jest nim Jacek Kurski) Doda zaczęła odzyskiwać zaufanie nowych władz i coraz częściej pojawia się na antenie.

Ostatnio mówi się, że Doda miałaby być jurorem w 8 edycji „The Voice of Poland”. Sama Doda nie zaprzeczyła, czy dostała taką propozycję, dodając, że jej doświadczenie mogłoby się przydać w programie. Jeśli wokalistka dostanie angaż przy show TVP2, będzie to oznaczało dalsze zmiany w jury.

W rozmowie z „Faktem” jurorka szóstej edycji Edyta Górniak zadeklarowała, że odejdzie z programu, jeśli Doda zostanie jurorem. Nie od dziś wiadomo, że wokalistki nie pałają do siebie sympatią. – Jeśli będzie tak, jak mówi prezes TVP i Doda zostanie trenerem, to z bólem serca rozstanę się z programem. Nie mogę niestety pracować z kimś, kto mąci i psuje atmosferę. Jestem profesjonalistką i w pracy cenię sobie komfort i spokój – stwierdziła Edyta Górniak.

Edyta Górniak oceniała uczestników „The Voice of Poland” trzykrotnie – występowała w trzeciej, piątej i szóstej edycji widowiska.

[Interia]

Poprzedni artykułNastępny artykuł