The Voice of Poland 7, Tylko Muzyka 10

Ich Troje z nową wokalistką z „The Voice of Poland”

Agata Buczkowska w "The Voice of Poland 7" | fot. TVP

Pod koniec lutego oficjalnie doszło do zmiany wokalistki w zespole Ich Troje – u boku Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwy pojawiła się niespełna 19-letnia Agata Buczkowska, którą możemy pamiętać z udziału w licznych talent shows.

Agata Buczkowska jesienią 2016 roku w programie „The Voice of Poland 7” dotarła do etapu bitew. Na etapie przesłuchań w ciemno (przebój „Maniac” Michaela Sembello) swój fotel odwrócili Tomson i Baron oraz Andrzej Piaseczny. Młoda wokalistka wybrała wówczas członków Afromental, pomimo że doświadczony wokalista nosił ją nawet na rękach. Ostatecznie w bitwach Piaseczny w końcu dopiął swego, transferując Agatę do swojego zespołu.

Wcześniej Buczkowska dotarła do ćwierćfinałów w „Tylko Muzyka 10” i „Mam Talent!”. Wygrała też programu Young Sing Stars w radiu Young Stars, przeznaczony dla wokalistów stawiających swoje pierwsze kroki na scenie.

– Ten zespół na kolejne przynajmniej dwa lata ma nową wokalistkę – ogłosił na Facebooku Michał Wiśniewski, oficjalnie przedstawiając Agatę Buczkowską w Ich Troje.

– Ona jest na tyle dojrzała, na tyle dorosła, że odnalazła się na tej scenie, a wy przyjęliście ją mega ciepło. Z tego powodu bardzo się cieszę, bo przed nami nagranie nowej płyty – dodał lider grupy.

Agata Buczkowska jest siódmą wokalistką w Ich Troje. Zastąpiła Martę Milan, która w zespole występowała od 2013 roku. Wcześniej w grupie śpiewały Magda Femme (1995-2001), Justyna Majkowska (2001-2003), Anna Świątczak (2003-2010), Jeanette Vik (2010-2011) i Justyna Panfilewicz (2011-2013).

[Interia]

Poprzedni artykułNastępny artykuł