Nasz nowy dom

Link4 partnerem programu „Nasz nowy dom”. Uczestnicy otrzymają polisy mieszkaniowe

Katarzyna Dowbor | fot. Polsat

Firma ubezpieczeniowa Link4 została partnerem reality how „Nasz nowy dom”, który w Telewizji Polsat prowadzi Katarzyna Dowbor.

W nowym sezonie ubezpieczyciel będzie pomagać finansowo w remoncie domów, a przedstawiciele Link4 przekażą bohaterom ubezpieczenia mieszkaniowe. W każdym odcinku polisy rodzinom wręczać będą prezes Link4 Agnieszka Wrońska oraz Katarzyna Wojdyła, członek zarządu.

– Bohaterowie „Naszego nowego domu” szczególnie zasługują na wsparcie. Cieszy nas, że możemy pomagać tym wspaniałym rodzinom. To ludzie, którzy przeszli często życiowe dramaty, a my możemy sprawić, że wreszcie będą mieli spokojny sen. Moment, kiedy wchodzą do świeżo odremontowanego domu, na który dostają od nas polisę mieszkaniową, jest zawsze niezwykle wzruszający. Ich radość jest nie do opisania – mówi Patrycja Kotecka, dyrektor pionu marketingu w Link4.

„Nasz nowy dom 8” będzie emitowany w Polsacie od czwartku, 2 marca, o godz. 20:00. Program nadal będzie prowadzić Katarzyna Dowbor, a architektami pozostaną Martyna Kupczyk oraz Maciej Pertkiewicz.

Producentem reality show jest firma Constantin Entertainment.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł