Nauka jazdy

Reaktywowana „Nauka jazdy” zadebiutuje 28 lutego

Logo programu programu "Nauka jazdy"

28 lutego na antenie TTV zadebiutuje reaktywowany po 15 latach format „Nauka jazdy”. W programie kilkunastu kandydatów na kierowców będzie uczyć się prowadzenia auta na Śląsku i w Krakowie, a pomoże im w tym trójka instruktorów.

– „Nauka jazdy” w wydaniu TTV będzie miała nieco inny charakter niż doskonały i kultowy program znany z anteny TVN, bo poprzednich instruktorów nie można nikim zastąpić – wyjaśnia Lidia Kazen, szefowa kanału TTV.

– W naszej serii widzów zaskakiwać i bawić będą przede wszystkim kursanci. To oni będą bohaterami. Poznamy ich historie, motywacje i emocje. Będziemy im towarzyszyć w sukcesach i porażkach. Zarejestrowaliśmy wiele ciekawych sytuacji i perypetii drogowych, z którymi każdy doświadczony kierowca miał do czynienia na drodze. Będą stłuczki i interwencje drogówki. Kursantów wybraliśmy z kilkuset kandydatów, którzy zgłosili się do współpracujących z nami szkół nauki jazdy. A dla szczęśliwców, którzy zdobędą upragnione „prawko”, mamy kolejny test. Tym razem za granicą – dodaje.

„Nauka jazdy” zadebiutuje 28 lutego. Program będzie można oglądać we wtorki o godz. 22:30 na antenie TTV.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł