The Voice of Poland 7

Anna Karwan: z „The Voice of Poland” do serialu „Barwy szczęścia”

Anna Karwan | fot. Reporter

Finalistka siódmej edycji „The Voice of Poland”, Anna Karwan, dołączyła do obsady serialu „Barwy Szczęścia” emitowanego na antenie TVP2.

Anna Karwan postanowiła spróbować swoich sił jako aktorka. Telewidzowie zobaczą ją w serialu „Barwy szczęścia”, gdzie wcieli się w postać utalentowanej muzycznie Uli.

– To jest rola dziewczyny, która jest bardzo duchowa, bardzo pozytywnie nastawiona do życia, bardzo energiczna, ale tez ułożona – powiedziała o swojej bohaterce Karwan w programie „Pytanie na Śniadanie”. – Mam fantastyczną możliwość pokazywania swoich piosenek w serialu, gram je nawet na gitarze – dodała.

Wokalistka zapewniła w rozmowie, że mimo roli w „Barwach szczęścia”, nie zamierza porzucić śpiewania.

Przypomnijmy, że Anna Karwan brała udział w siódmej edycji „The Voice of Poland” jako podopieczna Natalii Kukulskiej. W finale programu wokalistka zmierzyła się z Mateuszem Grędzińskim, Weroniką Curyło i Katarzyną Góras. Wcześniej, w 2011 roku, piosenkarka próbowała swoich sił w drugiej edycji show „Tylko Muzyka”, gdzie dotarła do półfinału.

Karwan w przeszłości znana była m.in. ze współpracy z Moniką Brodką i Sidneyem Polakiem. Brała również udział w sesjach nagraniowych wraz z Andrzejem Piasecznym, Edytą Górniak, Mariką i Kasią Cerekwicką. Stworzyła również popularny remiks przeboju „Aleja gwiazd” Zdzisławy Sośnickiej wraz z producentem Matheo.

[Interia]

Poprzedni artykułNastępny artykuł