Big Brother

Modelka Jasmine Lennard nie trafiła do „Big Brothera” za islamofobiczne i transfobiczne komentarze

Jasmine Lennard | fot. Getty Images

Chociaż 31-letnia modelka Jasmine Lennard miała zostać uczestniczką 19 edycji brytyjskiego „Celebrity Big Brothera”, kobieta ostatecznie nie trafiła do programu przez komentarze, które opublikwała za pośrednictwem Twittera.

Lennard napisała m.in., że „Nie wszyscy muzułmanie są terrorystami, ale wszyscy terroryści to muzułmanie”.

Modelka odniosła się także do zmiany płci, jaką przeszedł były atleta Bruce Jenner (obecnie Caitlyn Marie Jenner), wyrażając swoją dezaprobatę dla osób transpłciowych. – Nazwijcie mnie staromodną, nazwijcie mnie ignorantką, ale jestem szczerą osobą i nie mogę udawać, że to jest pod jakimkolwiek względem normalne – napisała Lennard.

Jasmine Lennard już wcześniej brała udział w „Celebrity Big Brotherze”. Celebrytka występowała wcześniej w 10 edycji show (emitowanej w roku 2012), a przez ostatnie miesiące producenci usilnie namawiali ją do powrotu.

Po opublikowaniu przez Jasmine Lennard islamofobicznych i transfobicznych komentarzy, producenci brytyjskiego „Big Brothera” zdecydowali, że nie ma dla niej miejsca w Domu Wielkiego Brata i modelka ostatecznie nie trafiła do programu.

Na miejsce Jasmine Lennard do udziału w show zaproszono modelkę Jasmine Waltz.

„Celebrity Big Brother 19” można oglądać na antenie Channel 5.

Poprzedni artykułNastępny artykuł