Azja Express 2

Zdjęcia do drugiego sezonu „Azji Express” ruszą wiosną 2017

Agnieszka Szulim w programie "Azja Express" | fot. TVN

Wiosną przyszłego roku Agnieszka Woźniak-Starak powróci w roli prowadzącej drugiego sezonu „Azji Express”. Program będzie jednak emitowany pod nową nazwą, ponieważ akcja nie będzie rozgrywała się w Azji.

Dziennikarka nie zna jeszcze szczegółów nowej edycji show, wie jedynie, że twórcy zamierzają zmienić destynację. – Psychicznie już się przygotowuję do kolejnej edycji, już nie „Azja”, ale ciągle „Express” – zdradza Woźniak-Starak.

– Znowu pewnie będzie bardzo gorąco, bardzo emocjonująco i jestem ciekawa, kto pojedzie, ale nie mam pojęcia. W ogóle niewiele wiem – przyznaje Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak mówi, że pierwszy sezon „Azji Express” był dla niej nieprawdopodobną przygodą. Podobał jej się również wybór trasy podróży. – Jest wyjątkowa, bardzo przyjazna, jest takim miejscem, w którym człowiek łatwo się wycisza. Nawet w takim pędzie, jak my mieliśmy, to ta Azja gdzieś skłania do refleksji, zadumy i przemyśleń – mówi dziennikarka.

– Ta pierwsza edycja mimo wszystko będzie wyjątkowa, bo to się już nie powtórzy i my też mamy taką świadomość, że w tym składzie robiliśmy to po raz pierwszy i nikt nie wiedział, jak to będzie wyglądało, co z tego wyjdzie – przekonuje Woźniak-Starak. Dziennikarka podkreśla, że już w trakcie zdjęć ekipa tworząca program przeczuwała, że stanie się on hitem.

Zdjęcia do drugiego sezonu programu mają ruszyć wiosną. Emisja planowana jest na jesień 2017.

Poprzedni artykułNastępny artykuł