Bitwa na głosy 2

Paulina Hebel z „Bitwy na głosy 2” walczy z rakiem

Paulina Hebel z programu "Bitwa na głosy 2" | fot. TVP

Paulina Hebe, walcząca z guzem mózgu uczestniczka drugiej edycji „Bitwy na głosy”, powoli wraca do normalnego życia.

Wokalistka z Elbląga w „Bitwie na głosy” występowała w drużynie Ryszarda Rynkowskiego. W drugiej edycji show TVP2 ta ekipa przegrała jedynie z zespołem Kamila Bednarka.

Paulina Hebel jest też instruktorką fitness i zumby. Jej motto to: „Jeśli chcesz – znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz – znajdziesz powód”.

W lipcu 2015 roku zdiagnozowano u niej guza mózgu, gdy zaatakował u Pauliny nerw wzrokowy. W trakcie kilku operacji usunięto u niej część guza, ale wymagał on dalszych interwencji lekarzy.

Przyjaciele zaangażowali się w akcję pomocy Paulinie (w tym zbieranie funduszy). Wiosną tego roku w klinice w Niemczech Paulina przeszła operację i serię naświetlań.

Na Facebooku możemy przeczytać najnowsze informacje na temat stanu zdrowia 25-latki. – Guz się zmniejsza. Po kolejnym badaniu jego wymiary znów zmalały, co prawda niewiele, ale zawsze. Czekamy na to, aż lekarze z niemieckiej kliniki odniosą się do najnowszego wyniku i powiedzą co dalej. Paulina powoli wraca do normalnego życia! Nie jest to łatwy proces, wyzwania po takim czasie wydają się być jeszcze trudniejsze, jej organizm cały czas nie funkcjonuje jeszcze jak przed chorobą, ale to nic dla tak ogromnej fighterki! – czytamy.

We wtorek,8 listopada w Warszawie odbyły się pierwsze od wykrycia choroby zajęcia Zumba Night z udziałem Pauliny Hebel i jej zumbowej partnerki Patrycji Powierży.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł