The X Factor

Występ Polaka w brytyjskim „The X Factor” wprawił jurorów w osłupienie

Zbigniew Bialczak w programie "The X Factor" | fot. ITV

Kolejny Polak spróbował swoich sił w zagranicznej edycji programu „The X Factor”. W trzecim tygodniu przesłuchań do 13 brytyjskiej edycji widowiska na scenie przed jurorami zaprezentował się Zbigniew Bialczak. Jak wypadł jego występ?

Zbigniew Bialczak ogłosił przed jurorami, że chciałby zostać największą polską międzynarodową gwiazdą. – Skąd jesteś? – spytał przewodniczący jury Simon Cowell. – Z Polski – odpowiedział pan Zbyszek. – Z Polski? Ja też jestem z Polski! Rodzina mojego ojca pochodzi z Polski. Moglibyśmy być spokrewnieni! – powiedział Cowell.

Po krótkiej prezentacji Zbigniew Bialczak zaśpiewał utwór „Don’t Stop Me Now” grupy Queen. Swój występ okrasił bardzo żywiołowym tańcem, czego o mało nie przepłacił upadkiem.

Występ wprawił jurorów w osłupienie. Większość z nich nie wydobyła z siebie żadnego słowa. Całość występu możecie zobaczyć poniżej.

Występ Zbigniewa Bialczaka nie spotkał się z pozytywnym odbiorem. Polak nie przeszedł do kolejnego etapu programu.

Brytyjski „The X Factor 13” emitowany jest na antenie ITV. Uczestników ocenia jury w składzie Simon Cowell, Sharon Osbourne, Louis Walsh, Nicole Scherzinger i Mel B (jako gość).

Poprzedni artykułNastępny artykuł