Hit, Hit, Hurra!

TVP1 pokaże talent show z udziałem dzieci „Hit, Hit, Hurra!”

Logo programu "Hit, Hit, Hurra"

We wrześniu na antenie TVP1 zadebiutuje talent show dla dzieci „Hit, Hit, Hurra!”. W programie zabraknie negatywnych komentarzy na temat występów, a uczestnicy nie będą eliminowani w kolejnych odcinkach.

Talent show „Hit, Hit, Hurra!” to autorski projekt Telewizji Polskiej oraz Marcina Perzyny, którego firma Festival Group będzie produkowała ten program dla TVP1. W show wezmą udział dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat. Uczestnicy wykonywać będą polskie i zagraniczne przeboje przy akompaniamencie orkiestry. Zaplanowano też duety z gwiazdami muzyki z Polski, a także z zagranicy.

– Program ma mieć charakter misyjny. Uczestnicy show nie będą negatywnie oceniani przez jurorów ani nie będą odpadać w kolejnych odcinkach – mówi Joanna Klimek, szefowa programowa Telewizji Polskiej. Klimek przyznaje, że program muzyczny z udziałem dużej orkiestry był jednym z jej marzeń, które będzie miało teraz szansę się ziścić.

Na razie nie wiadomo, kto poprowadzi program, ani kto znajdzie się w jury. Prowadzący i jurorzy zostaną wyłonieni w castingu.

W tej chwili prowadzony jest także casting internetowy na uczestników. Aby wziąć w nim udział, należy do 9 sierpnia przesłać wykonanie dowolnego utworu. Już dzień później w Warszawie odbędzie się castingowe przesłuchania zakwalifikowanych uczestników.

Show „Hit, Hit, Hurra!” będzie emitowany na antenie TVP1 jesienią, w środowe wieczory o godz. 20:30.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł