Idol 5

„Idol” wróci na antenę Polsatu?

Jury pierwszej edycji polskiego "Idola" | fot. Polsat

Z nieoficjalnych informacji wynika, że popularny przed laty program „Idol” wróci na antenę Polsatu. Podobno telewizja Polsat przygotowuje nowy sezon show, który miałby zadebiutować wiosną przyszłego roku.

„Idol” emitowany był na antenie Polsatu w latach 2002-2005. Program doczekał się 4 sezonów, po czym został zastąpiony przez format „Tylko Muzyka” (stacja wyemitowała w sumie 11 edycji show). Kilka tygodni temu ogłoszono, że dalsza produkcja została anulowana.

Według nieoficjalnych informacji Polsat planuje wrócić do emisji „Idola” i wiosną przyszłego roku pokazać widzom piątą edycję programu.

Nie wiadomo jeszcze, kto miałby zasiąść w jury widowiska. Wszystko wskazuje na to, że w gronie oceniających ponownie miałaby się znaleźć Elżbieta Zapendowska. W jury na pewno zabraknie Kuby Wojewódzkiego, któremu „Idol” przyniósł przed laty wielką popularność. Wojewódzki pracuje obecnie dla konkurencyjnej stacji TVN. Z kolei inny z jurorów – Robert Leszczyński – zmarł w kwietniu ubiegłego roku.

Przypomnijmy, że w tym roku emisja „Idola” dobiegła końca w Stanach Zjednoczonych. Program emitowany był w USA nieprzerwanie od 2002 roku. Stacja FOX zdecydowała zakończyć produkcję po 15 sezonach.

Poprzedni artykułNastępny artykuł