Big Brother

Wielka Brytania: finał 17 sezonu „Big Brothera”. Kto wygrał?

Logo "Big Brother 17" w Wielkiej Brytanii

Wczoraj w Wielkiej Brytanii zakończyła się emisja 17 sezonu „Wielkiego Brata”. Widowisko było promowane hasłem „Under Attack”, czyli „Pod ostrzałem”. Kto został zwycięzcą programu?

Emisja „Big Brother 17” rozpoczęła się 7 czerwca. W show brały udział dwie grupy uczestników, które mieszkały w dwóch Domach Wielkiego Brata. Tym samym budynek doczekał się największej renowacji od roku 2002, kiedy to obiekt został zbudowany.

Jedna z grup zamieszkiwała główny kompleks mieszkalny. Druga grupa – „The Others” („Inni”) – zajęła Drugi Dom Wielkiego Brata. Łącznie w programie wzięło udział 19 osób. Zadaniem osób zamieszkujących Drugi Dom Wielkiego Brata jest przechytrzenie mieszkańców głównego Domu i zajęcie ich miejsca w programie.

W tegorocznej edycji „Wielkiego Brata” nie zabrakło standardowych elementów widowiska takich jak nominacje, zadania tygodniowe, zakupy i cotygodniowe eliminacje.

Wczoraj na antenie Channel 5 miał miejsce finał 50 dniowych zmagań. Była to najkrótsza regularna edycja „Wielkiego Brata” zrealizowana w Wielkiej Brytanii.

Jason Burrill, zwycięzca 17 edycji brytyjskiego "Big Brothera" | fot. Channel 5
Jason Burrill, zwycięzca 17 edycji brytyjskiego „Big Brothera” | fot. Channel 5

Zwycięzcą i zdobywcą 70 tysięcy funtów został 45-letni Jason Burrill, który jest najstarszym uczestnikiem, który wygrał brytyjską edycję „Big Brothera”.

Show prowadzili Emma Willis i Rylan Clark-Neal.

Już w czwartek, 28 lipca, stacja Channel 5 rozpocznie emisję 18 sezonu „Celebrity Big Brothera”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł