Rendez-vous

Przez genitalia do serca: w Wielkiej Brytanii zadebiutował kontrowersyjny show „Naked Attraction”

Prowadząca program "Naked Attraction" | fot. Channel 4

Stacja Channel 4 wyemitowała wczoraj pierwszy odcinek show „Naked Attraction”. W programie uczestnicy dokonują wyboru partnera na podstawie wyglądu… genitaliów.

W nowym show „Naked Attraction” poszukujący partnera uczestnicy mają możliwość wybrania się na randkę z jedną z sześciu osób przeciwnej płci, które są zamknięte w szklanych kontenerach. Wraz z kolejnymi minutami kandydaci zdejmują elementy garderoby, prezentując w finale wszystkie swoje wdzięki – w tym genitalia.

Gospodyni show Anna Richardson ze szczegółami ocenia anatomię i atrakcyjność nagich kandydatów. Ocenę wyglądu fizycznego kandydatów wydaje też sam uczestnik. W tym czasie kamery ukazują zbliżenia na narządy płciowe.

Program wywołał oburzenie wśród brytyjskiej opinii publicznej. Już 24 osoby poinformowały brytyjską instytucję Ofcom o emisji nieodpowiednich treści przez stację telewizyjną Channel 4.

Niektórzy publicyści orzekli, iż nowy program to „cofanie się ludzkości w rozwoju”. Channel 4 broni się twierdząc, że formuła reality show stanowi społeczny eksperyment pokazujący, iż pierwotne instynkty wpływają na dobór partnera.

Poprzedni artykułNastępny artykuł