Przygodowe

Powstanie reality show, którego nie udało się zrealizować 16 lat temu

Graficzna zapowiedź programu "The Runner" | fot. therunnercasting.com

16 lat temu ogłoszono plany realizacji reality show „The Runner” („Biegacz”), w którym dwuosobowe drużyny miały ścigać jedną osobę po całym kraju. Widowisko nigdy nie powstało. Aż do dzisiaj: przygotowania do produkcji trwają pełną parą, a w realizację zaangażowani są między innymi Matt Damon i Ben Affleck.

Graficzna zapowiedź programu "The Runner" | fot. therunnercasting.com
Graficzna zapowiedź programu „The Runner” | fot. therunnercasting.com

16 lat temu ogłoszono plany realizacji nowego formatu „The Runner”. Show miała wyemitować stacja ABC. Po wydarzeniach z 11 września prace nad programem porzucono.

W 2006 roku zdawało się, że widowisko wreszcie powstanie. Produkcją miał się zająć Mark Burnett, a format miał zostać zrealizowany dla platformy Yahoo. Jednak i te plany szybko porzucono.

Wygląda jednak na to, że po 16 latach oczekiwać „The Runner” wreszcie doczeka się realizacji. W chwili obecnej przygotowania do produkcji trwają pełną parą. Ogłoszono już casting na uczestników.

W reality show „The Runner” zobaczymy osobę, starającą się zbiec przed ścigającymi ją ośmioma dwuosobowymi drużynami. Pościg potrwa 30 dni, a zdaniem uciekającego będzie przebiec z jednej części kraju do drugiej, pokonując przy tym wiele przeszkód i nie dając się ani razu złapać.

Widzowie show będą mogli wygrać nagrody pieniężne za pomoc udzieloną ścigającym.

Zdjęcia do programu odbędą się w lipcu. Rolę producentów wykonawczych pełnią Matt Damon i Ben Affleck.

„The Runner” trafi na platformę Verizon.

Poprzedni artykułNastępny artykuł