Projekt Lady

Małgorzata Rozenek w nowym programie pt. „Projekt Lady”

Małgorzata Rozenek w programie "Projekt Lady" | fot. TVN

Małgorzata Rozenek, znana widzom jako „Perfekcyjna Pani domu”, wiosną powróci na antenę TVN i poprowadzi nowy reality show „Projekt Lady”, w którym zajmie się wychowywaniem nastolatek – wyzywających, zbuntowanych, bezczelnych, lubiących ostro się zabawić.

Małgorzata Rozenek w programie "Projekt Lady" | fot. TVN
Małgorzata Rozenek w programie „Projekt Lady” | fot. TVN

„Projekt Lady” to zderzenie odmiennych światów. Po jednej stronie, reprezentowanej przez bohaterki programu, królują: brak manier, imprezowanie, konflikty z otoczeniem oraz specyficzne pojmowanie kobiecości. Po drugiej: ułożona, stonowana i pełna jasnych zasad rzeczywistość.

12 zagubionych dziewczyn otrzyma szansę zmienić swoje życie. Pod czujnym i krytycznym okiem doświadczonych mentorek oraz ekspertów z różnych dziedzin, dziewczyny będą miały szansę wkroczyć w życie w zupełnie innym stylu. Podczas tej drogi towarzyszyć im będzie Małgorzata Rozenek, która wesprze je w ciężkich chwilach, doda otuchy, zmotywuje do walki o własne marzenia.

Uczestniczki programu zamieszkają na kilka tygodni w Pałacu w Radziejowicach. Wszechobecne kamery będą je obserwowały 24 godziny na dobę. Pobyt w wymagającej szkole dla przyszłych dam okaże się pełen niespodzianek. W wypełnionym po brzegi planie zajęć znajdą się między innymi lekcje stylu, savoir-vivre’u, autoprezentacji, zajęcia z dress code’u, etykiety biznesowej, rysunku, gotowania czy jazdy konnej.

Dziewczęta wszystkiego będą uczyć się pod okiem dwóch mentorek. Pierwsza z nich to dr Irena Kamińska-Radomska – wykładowca, adiunkt i trener etykiety biznesu, protokołu dyplomatycznego i sztuki wystąpień publicznych, certyfikowana z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety w Waszyngtonie, autorka książek i licznych artykułów.

Drugą mentorką jest Tatiana Mindewicz-Puacz – doradca i trener w zakresie komunikacji interpersonalnej i masowej, trener rozwoju osobistego, dyplomowana psychoterapeutka z nurtu tzw. integracyjnego, certyfikowany coach ICC, a także ekspert ds. kampanii społecznych i programów CSR.

Bezpośrednią, codzienną pracą nad bohaterkami zajmą się także wyspecjalizowani fachowcy – nauczyciele z „twardym charakterem”.

W każdym odcinku co najmniej jedna z dziewcząt opuści Pałac w Radziejowicach, a trzy z nich zmierzą się w wielkim uroczystym finale. Ta, która sprosta wyzwaniom oraz poczyni największe postępy, otrzyma wyjątkową nagrodę – opracowany i sfinansowany indywidualny tok rozwoju i dalszej edukacji.

Reality show „Projekt Lady” zadebiutuje w marcu lub kwietniu na antenie TVN. Dokładny termin emisji zostanie ogłoszony w późniejszym terminie.

[Media2.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł