Twoja twarz brzmi znajomo 5

Piąta edycja „Twoja twarz brzmi znajomo” bez DJ’a Adamusa w jury

Jurorzy programu Twoja twarz brzmi znajomo | fot. Polsat

Producent muzyczny Adam Jaworski, znany jako DJ Adamus, nie będzie oceniać występów uczestników piątej edycji reality show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jeszcze nie wiadomo, kto go zastąpi w jury.

Jurorzy programu Twoja twarz brzmi znajomo | fot. Polsat
Jurorzy programu Twoja twarz brzmi znajomo | fot. Polsat

O odejściu z show DJ Adamus poinformował w poniedziałek na swoim profilu na Facebooku. – Ostatni dzień bywa pierwszym nowego. Dziękuję wszystkim za 4 sezony programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. W 5 edycji nie będzie mnie w składzie jury. To były mega ciekawe dwa lata – napisał Adam Jaworski.

Oprócz DJ’a Adamusa występy uczestników oceniali dotąd Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski i Katarzyna Skrzynecka (od drugiej edycji zastąpiła ona Katarzynę Kwiatkowską).

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Jaworskiego w składzie jury. Format zakłada, że jednym z jurorów może być zwycięzca poprzedniej edycji (czwarty sezon wygrał aktor Bartłomiej Kasprzykowski).

Telewizja Polsat cały czas pracuje nad piątą odsłoną widowiska i kompletuje skład uczestników. Nagrania odcinków mają ruszyć w lutym, a program trafi na antenę w marcu. Producentem wykonawczym show jest firma Endemol Polska.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł