Survivor 31: Cambodia, Second Chance

Finał: „Survivor 31: Cambodia, Second Chance”. Kto zwyciężył?

Uczestnicy "Survivor 31: Cambodia, Second Chance" | fot. CBS

Wczoraj w USA dobiegła końca 31 edycja „Survivor”, zatytułowana „Survivor: Cambodia, Second Chance”. W programie na żywo wyłoniono zwycięzcę i zdobywcę miliona dolarów. Komu przypadła główna nagroda?

Finaliści "Survivor 31: Cambodia, Second Chance" | fot. CBS
Finaliści „Survivor 31: Cambodia, Second Chance” | fot. CBS

W widowisku, które powstało jako 32 z kolei edycja „Survivor”, wzięło udział 20 uczestników podzielonych na 3 plemiona, wybranych przez widzów spośród 32 kandydatów. Wszyscy gracze brali już wcześniej udział w „Survivor” i zyskali szansę na ponowne uczestnictwo. Był to 10 sezon reality show, w którym wzięli udział powracający gracze i zarazem 3 sezon, w którym wystąpiły wyłącznie osoby znane z poprzednich sezonów.

Realizacja show miała miejsce wiosną tego roku na terenie Koh Rong w Kambodży. Wczoraj w Los Angeles odbył się finał 39-dniowych zmagań. Do ścisłego finału dotarły trzy osoby: Tasha Fox („Survivor 28: Cagayan”), Jeremy Collins („Survivor 29: San Juan del Sur”) oraz Spencer Bledsoe („Survivor 28: Cagayan”).

W finałowym głosowaniu 10-osobowe jury musiało zdecydować, komu przyznać milion dolarów i tytuł Jedynego Ocalałego. Jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą „Survivor 31: Cambodia, Second Chance” został Jeremy Collins.

Wiosną przyszłego roku stacja CBS wyemituje 32 edycję programu, pt. „Survivor 32: Kaôh Rōng, Brawn vs Brains vs Beauty”. Więcej szczegółów na temat nowej edycji możecie przeczytać tutaj.

O „Survivor” możecie porozmawiać na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł