Big Brother, The Amazing Race 20

USA: małżeństwo z „Big Brothera” spodziewa się dziecka

Rachel Reilly i Brendon Villegas | fot. CBS

Brendon Villegas i Rachel Reilly – pierwsza para z amerykańskiego „Big Brothera”, która wzięła ślub – przekazała radosną nowinę w czwartkowym odcinku 17 edycji „Wielkiego Brata”. Małżeństwo ogłosiło, ze spodziewa się dziecka.

Rachel Reilly i Brendon Villegas | fot. CBS
Rachel Reilly i Brendon Villegas | fot. CBS

Brendon i Rachel byli specjalnymi gośćmi czwartkowego odcinka 17 edycji amerykańskiego „Big Brothera”. Podczas programu na żywo małżeństwo postanowiło podzielić się z widzami radosną nowiną. Para ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Przypomnijmy, że Rachel Reilly i Brendon Villegas to para, która poznała się na planie dwunastej edycji amerykańskiego „Big Brothera”, emitowanej latem 2010 roku na antenie CBS. Rok później oboje wystąpili w kolejnym sezonie programu. Rachel została zwyciężczynią „Big Brothera 13” i wygrała pół miliona dolarów. Następnie para pojawiła się w serialu „Moda na sukces” („The Bold and the Beautiful”) i wzięła udział w reality show „The Amazing Race 20”, w którym zajęła trzecie miejsce.

We wrześniu 2012 roku Rachel i Brendon oficjalnie stali się małżeństwem. Ślub został zorganizowany przez producentów show „My Fair Wedding: Unveiled”. Całą ceremonię było można zobaczyć w wielkim finale programu.

Poprzedni artykułNastępny artykuł