Warsaw Shore 4: Summer Camp

MTV Polska pokaże show „Warsaw Shore – Summer Camp”

Logo programu Warsaw Shore

MTV Polska pod koniec lipca rozpocznie zdjęcia do programu „Warsaw Shore – Summer Camp”, w którym bohaterowie reality show „Warsaw Shor” spędzać będą czas nad polskim morzem. W widowisku zabraknie Pawła Cattaneo, z którym stacja zakończyła współpracę.

Logo programu Warsaw Shore
Logo programu Warsaw Shore

– Trzeci sezon przygód szalonych imprezowiczów zanotował bardzo dobre wyniki oglądalności zarówno na antenie jak i na platformie MTV Play, dlatego zdecydowaliśmy się na kontynuowanie formatu w wakacje – mówi Daniel Reszka, wiceprezes VIMN Polska odpowiedzialny za marketing i produkt.

W programie „Warsaw Shore – Summer Camp” widzowie zobaczą jak uczestnicy „Warsaw Shore” spędzają czas nad polskim wybrzeżem, bawiąc się w tamtejszych klubach. – Dzięki temu ekipowicze i ich fani będą mieli szanse na jeszcze bliższe relacje, na jeszcze większą interakcje, co mamy nadzieje spowoduje, że program będzie jeszcze bardziej dynamiczny i ciekawy – dodaje Reszka.

Wakacyjny cykl kręcony będzie przez blisko trzy tygodnie. Wystąpić mają w nim uczestnicy trzeciej edycji „Warsaw Shore”, czyli Alan Kwieciński, Anna „Mała” Aleksandrzak, Anna Ryśnik, Damian Zduńczyk, Ewelina Kubiak, Magda Pyznar i Wojciech Gola. W letniej odsłonie formatu nie pojawi się natomiast Paweł Cattaneo, występujący w reality show od pierwszej edycji.

– To była dla nas trudna decyzja – przyznaje Jerzy Dzięgielewski, dyrektor ds. portfolio i produktu w VIMN Polska – Członkowie ekipy są dla siebie jak rodzina – czasami się kłócą, czasami są na siebie źli, czasami ktoś przesadzi i dostaje drugą szansę. Zdarza się też tak, że sprawy idą za daleko i ciężko jest dojść do porozumienia. W takich chwilach dalsza współpraca nie przynosi już owoców ani jednej, ani drugiej stronie. Dlatego postanowiliśmy zrezygnować ze współpracy z Pawłem – dodaje Dzięgielewski. Nie podaje on jednak dokładnych przyczyn tej decyzji.

MTV Polska zdecydowała także o likwidacji oficjalnego profilu Pawła Cattaneo na Facebooku, chociaż uczestnik pojawi się jeszcze w drugiej części trzeciej edycji „Warsaw Shore” (sześć odcinków kanał będzie emitować od września po zakończeniu nadawania cyklu „Warsaw Shore – Oglądaj z Trybsonami”).

Program „Warsaw Shore – Summer Camp” wejdzie na antenę MTV w październiku. Wiadomo, że za produkcję nie będzie odpowiadać Golden Media Polska.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł