The Voice of Poland 6

Edyta Górniak, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, Tomson i Baron jurorami w „The Voice 6”

Andrzej Piaseczny w programie Bitwa na głosy 3 | fot. TVP2

Telewizja Polska ujawniła dziś skład jurorski 6 edycji „The Voice of Poland”. Uczestników nowego sezonu oceniać będą Edyta Górniak, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, Tomson i Baron.

Andrzej Piaseczny w programie Bitwa na głosy 3 | fot. TVP2
Andrzej Piaseczny w programie Bitwa na głosy 3 | fot. TVP2

Edyta Górniak, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, a także duet Tomson i Baron zasiądą na jurorskich fotelach szóstej edycji „The Voice of Poland”.

Zmianie ulegnie także skład prowadzących. Do Tomasza Kammela i Macieja Musiała dołączy Halina Mlynkova, która zastąpiła w roli gospodyni Marikę.

Producenci informują ponadto, że „The Voice” wzbogaci się o nowatorskie elementy interaktywne, dzięki którym widzowie będą mogli w jeszcze większym stopniu wpływać na losy uczestników. Widzowie na ekranie telewizora będą mogli na bieżąco zobaczyć jak dużo głosów oddanych zostało na poszczególnych uczestników. Będą też prezentowane komentarze internautów z Facebooka i Twittera.

Ponadto w nowym sezonie, jeśli jurorzy nie odwrócą się przy występie któregoś z uczestników, nie będą musieli uzasadniać dlaczego. – To zwiększy tempo programu – wyjaśnia producent programu Rinke Rooyens.

„The Voice of Poland 6” zadebiutuje na antenie TVP2 5 września.

Poprzedni artykułNastępny artykuł