Reality game shows

TV Puls zmienia porę emisji programu „Dom Wróżek”

Jury programu "Dom Wróżek" | fot. TV Puls

Nowy reality show „Dom Wróżek” nie spotkał się z zainteresowaniem widzów. Dlatego też telewizja Puls zdecydowała o zmianie pasma emisji widowiska z godz. 22:00 na późne godziny nocne.

Jury programu "Dom Wróżek" | fot. TV Puls
Jury programu „Dom Wróżek” | fot. TV Puls

Program „Dom wróżek: Ponad zmysłami” pojawił się na antenie TV Puls 8 kwietnia i początkowo był nadawany we wtorki ok. godz. 22:00 (tuż po filmie fabularnym).

Pierwsze trzy odcinki oglądało średnio 166 tys. osób, co przełożyło się na 1,46 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów oraz 1,56 proc. w grupie komercyjnej 16-49. Były to wyniki zdecydowanie poniżej średniego dobowego udziału stacji, a także poniżej wyników, jakie w tym paśmie osiągają główni konkurenci TV Puls, czyli TV4 i TVN7.

Czwarty premierowy odcinek reality show pokazano już w innym paśmie – we wtorek o godz. 22:55.

Kolejne epizody oglądać będzie można w nocy – we wtorek, 6 maja stacja pokaże kolejny odcinek o godz. 2:05 w nocy, a 12 maja – o godz. 0:50.

Lepszą porę emisji mają niedzielne powtórki programu na antenie Puls 2 – można je oglądać o godz. 22:55.

„Dom wróżek: Ponad zmysłami” to reality show z udziałem osób zajmujących się na co dzień ezoteryką. Jego uczestnicy są zamknięci w domu, gdzie pod okiem kamer poddawani są rozmaitym próbom i muszą wykonać różne zadania. W jury show zasiadają wróżka Oriana, trenerka personalna Barbara Hajduk oraz socjolog Janusz Bujko.

Program prowadzi Nina Cieślińska (dowiedz się więcej).

Na widowisko złoży się łącznie 12 odcinków. Producentem wykonawczym programu jest ATM Grupa.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł