Celebrity Splash

Danuta Stenka, Tomasz Zimoch i Otylia Jędrzejczak w jury „Celebrity Splash”

Logo programu Celebrity Splash

Danuta Stenka, Tomasz Zimoch i Otylia Jędrzejczak zasiądą w jury programu „Celebrity Splash”, który wiosną pokaże na swojej antenie Telewizja Polsat.

Logo programu Celebrity Splash
Logo programu Celebrity Splash

– Danuta Stenka jest topową polską aktorką teatralną, a Tomasz Zimoch to najbardziej popularny komentator radiowy w Polsce, bardzo znany głos – podkreśla osoba z produkcji show. Poza nimi skaczące do wody gwiazdy oceniać będzie pływaczka i medalistka olimpijska Otylia Jędrzejczak. – Polsat postawił na nowe twarze – osoby, które dotąd nie zasiadały w panelach jurorskich innych widowisk telewizyjnych – mówi rozmówca.

W show „Celebrity Splash” wystąpi 24 uczestników: 12 kobiet i 12 mężczyzn. Pewne jest, że wśród mężczyzn skaczących do wody znajdą się m.in. Maciej Dowbor, Przemysław Saleta, Radek Liszewski, Robert Moskwa, Andrzej Supron, Tomasz Puzon i Przemysław Cypryański. Według niepotwierdzonych informacji w show mieliby także wziąć udział Michał Wiśniewski, Bilguun Ariunbaatar, Adam Kraśko, Rafał Mroczek, Monika Mrozowska, Karolina Szostak i Joanna Opozda.

Uczestnicy zostaną podzieleni na sześć drużyn – każda z nich pojawi się w jednym z czterech odcinków eliminacyjnych. Gwiazdy rywalizować będą wykonując skoki z trampoliny i prezentując salta oraz inne akrobacje. Najlepsza dwójka uczestników z każdego odcinka przejdzie do kolejnych etapów rywalizacji, a najlepsi wystąpią w finale.

Gwiazdy będą się przygotowywać do udziału w programie trenując z trenerami na sali gimnastycznej oraz na basenie. Z odcinka na odcinek stopień trudności będzie wzrastał. Skoki będą wykonywane z coraz wyższych poziomów trampoliny.

Show realizowany będzie w kompleksie Term Maltańskich w Poznaniu, gdzie znajduje się basen do skoków o głębokości 5 metrów z wieżą, na której znajdują się pomosty i trampoliny.

Za produkcję wykonawczą odpowiadać będzie firma Rochstar Rinke Rooyensa.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł