Rolnik szuka żony

Powtórkowa emisja najbliższego odcinka show „Rolnik szuka żony” przesunięta z powodu ciszy wyborczej

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" | fot. TVP

Powtórkę niedzielnego odcinka reality show „Rolnik szuka żony” Jedynka pokaże nie w najbliższą sobotę, ale dzień wcześniej. Nadawca przesunął emisję, bo jeden z uczestników programu startuje w wyborach samorządowych.

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" | fot. TVP
Uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” | fot. TVP

„Rolnik szuka żony” premierowo nadawany jest w niedziele o godz. 21:30, a powtórki można oglądać w soboty o godz. 18:30. Jednak powtórka odcinka z 9 listopada pokazana zostanie już w piątek, 14 listopada o godz. 20:30.

TVP zdecydowała się na ten krok, by nie łamać ciszy wyborczej. Występujący w programie Paweł Sakiewicz startuje w wyborach do rady gminy Braniewo (woj. warmińsko-mazurskie). Jest on już radnym od maja – obecny mandat otrzymał po innym radnym, który go stracił w ubiegłym roku.

W związku z przeniesieniem powtórkowej emisji reality show na piątek, w najbliższą sobotę o godz. 18:30 TVP1 pokaże powtórkę odcinka serialu „Blondynka”.

W niedzielę, 16 listopada widzowie Jedynki zobaczą kolejny regularny odcinek show „Rolnika szuka żony” – zostanie on jednak nadany później niż zwykle, bo o godz. 22:05. Do godz. 22:00 Jedynka emitować będzie „Wieczór wyborczy”.

Finałowy odcinek reality show nadany wyemitowany 23 listopada.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł