Perfekcyjna pani domu

„Perfekcyjna pani domu 5” z większą oglądalnością

Logo programu Perfekcyjna pani domu

Trzy pierwsze odcinki nowego sezonu „Perfekcyjnej pani domu” oglądało średnio 1,09 mln osób. To o 80 tys. więcej niż śledziło format rok temu. TVN w paśmie emisji reality show jest liderem rynku telewizyjnego.

Logo programu Perfekcyjna pani domu
Logo programu Perfekcyjna pani domu

Premierowe odcinki piątej edycji „Perfekcyjnej pani domu” na antenie TVN można oglądać w poniedziałki o godz. 22:30, począwszy od 1 września. Pierwsze trzy odcinki obejrzało średnio 1,09 mln osób, co zapewniło stacji 12,88 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 16,49 proc. w grupie komercyjnej 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

W analizowanym okresie najwięcej widzów zgromadził odcinek programu z 15 września – oglądało go 1,12 mln osób.

„Perfekcyjna pani domu 5”, w porównaniu do analogicznego okresu 2013 roku, zyskała 80 tys. widzów. Wówczas pierwsze trzy odcinki trzeciej edycji reality show oglądało średnio 1,01 mln osób, co przełożyło się odpowiednio na 11,89 proc. oraz 15,04 proc. udziału.

TVN w paśmie emisji programu Małgorzaty Rozenek jest liderem rynku telewizyjnego. Drugie miejsce zajmuje Polsat, który w tym czasie emituje filmy fabularne, a jego udział wynosi 11,01 proc. Na kolejnych miejscach znalazły się Dwójka („Tomasz Lis na żywo” i filmy dokumentalne; 9,82 proc.) oraz Jedynka („Kulisy II wojny światowej”; 5,95 proc.). Identyczna kolejność stacji jest w grupie komercyjnej.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł