Warsaw Shore 2

Ruszyły zdjęcia do drugiej edycji „Warsaw Shore”

Logo programu Warsaw Shore

Kanał MTV Polska rozpoczął w środę zdjęcia do drugiej serii reality show „Warsaw Shore”. W programie wezmą udział wszyscy uczestnicy pierwszej edycji poza Mariuszem Śmietanowskim, którego zastąpi nowa osoba. Emisja programu jest planowana jeszcze w ramówce wiosennej.

Logo programu Warsaw Shore
Logo programu Warsaw Shore

Program realizowany będzie w wynajętym i naszpikowanym kamerami domu przez około trzy tygodnie. Pojawią się w nim znani widzom z pierwszej edycji Anna Aleksandrzak „Mała”, Eliza Wesołowska, Anna Ryśnik, Ewelina Kubiak, Paweł Trybała „Trybson”, Paweł Cattaneo i Wojciech Gola. W „Warsaw Shore 2” nie wystąpi natomiast Mariusz Śmietanowski, do domu wejdzie za niego nowy uczestnik. MTV na razie nie ujawnia, kto to będzie.

W reality show widzowie śledzić będą poczynania bohaterów w domu, w pracy oraz na imprezach. W sumie powstanie 10 regularnych odcinków oraz dwa specjalne o charakterze „The best of”.

„Warsaw Shore 2” trafi na antenę MTV Polska wiosną tego roku, ale stacja nie zdradza jeszcze dokładnej daty debiutu show. Producentem wykonawczym programu będzie nadal firma Golden Media Polska.

Pierwsza edycja „Warsaw Shore” była emitowana w MTV Polska od 10 listopada 2013 roku do 2 lutego 2014 roku, w niedziele o godz. 23:00.

Zimą „Warsaw Shore” pokazały oddziały MTV w Niemczech, Szwajcarii, Holandii, Danii, rejonie Flandrii oraz Norwegii, Szwecji i Finlandii.

„Warsaw Shore” to polska wersja amerykańskiego formatu „Jersey Shore” z 2009 roku.

Poprzedni artykułNastępny artykuł