The Voice

Amerykański „The Voice” bez Cee Lo Greena

CeeLo Green | fot. Jeff Zelevansky

CeeLo Green oficjalnie ogłosił, że nie powróci do amerykańskiej edycji programu „The Voice”. Tę informację przekazał w trakcie talk-show Ellen DeGeneres.

Cee Lo Green | fot. Jeff Zelevansky
CeeLo Green | fot. Jeff Zelevansky

39-letni wokalista w programie Ellen DeGeneres ogłosił, że nigdy więcej nie pojawi się w reality show. – Przykro mi, ale już nie wrócę. Jednak będę kontynuował moją współpracę z NBC. Dostałem propozycję jednego programu i możliwości uczestnictwa w kilku talk-shows. Nie mogę zdradzić szczegółów, ale będę tęsknił za „The Voice”. Jest tyle innych rzeczy, które chcę robić – powiedział CeeLo Green.

Wokalista dodał, że przygotowuje wspólna trasę z Lionelem Richie i chce skupić się bardziej na swojej karierze muzycznej. – Nie nagrałem płyty już od czterech lat. A mam mnóstwo materiału do dokończenia – podkreślił.

Współtwórca duetu Gnarls Barkley był jurorem w „The Voice” od samego początku, za wyjątkiem jednego sezonu, gdy zastąpiła go Shakira. W rozpoczynającej się w poniedziałek szóstej edycji „The Voice” CeeLo już nie zobaczymy – ponownie na jego miejscu zasiadła Shakira.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł