Taniec z Gwiazdami 14

Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović i Michał Malitowski jurorami „Tańcu z Gwiazdami 14”

Beata Tyszkiewicz | Foto: EAST NEWS

Wiemy już, że w jury programu „Taniec z Gwiazdami 14”, który znajdzie się w wiosennej ramówce Polsatu, zasiądą Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović i Michał Malitowski.

Beata Tyszkiewicz | Foto: EAST NEWS
Beata Tyszkiewicz | Foto: EAST NEWS

Zarówno Beata Tyszkiewicz jak i Iwona Pavlović były jurorkami „Tańca z Gwiazdami”, gdy show emitowała TVN. Natomiast Michał Malitowski współpracował już z Polsatem jako członek jury show „Tylko Taniec”. – Oprócz tych osób będziemy mieli w jury jeszcze pewnego znanego aktora, który zadebiutuje jako juror, ale to na razie tajemnica – mówi Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu ds. programowych.

„Taniec z Gwiazdami” w Polsacie poprowadzą Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska. Program będzie emitowany w piątki o godz. 20:00. Licencję na adaptację tego show Polsat kupił od BBC, a produkcję programu stacja powierzyła firmie Rochstar.

Wcześniej, w latach 2005-2011, „Taniec z Gwiazdami” nadawała TVN (w niedziele o godz. 20:00). Stacja pokazała 13 edycji programu. Największym powodzeniem cieszyły się edycja trzecia (oglądało ją średnio 6,7 mln widzów) i czwarta (6,4 mln widzów). Ostatnią edycję, nadawaną jesienią 2011 roku, oglądało średnio 4,1 mln widzów.

[Press]

Poprzedni artykułNastępny artykuł