The X Factor

Ile otrzyma Cheryl Cole za powrót do brytyjskiego „The X Factor”?

Cheryl Cole w brytyjskiej edycji The X Factor | fot. ITV

Brytyjskie media informują o gaży jurorskiej piosenkarki Cheryl Cole. Gwiazda pop po kilku latach przerwy powraca do programu „The X Factor”. Ile zarobi?

Cheryl Cole w brytyjskiej edycji The X Factor | fot. ITV
Cheryl Cole w brytyjskiej edycji The X Factor | fot. ITV

Jak zdradza „Daily Star”, wokalistka Cheryl Cole otrzyma 2 miliony funtów za ocenianie uczestników kolejnej edycji brytyjskiego programu „The X Factor”.

Według doniesień tabloidu, piosenkarka – obok twórcy show Simona Cowella – jest jak na razie jedynym jurorem, który ma podpisaną umowę na udział w telewizyjnym konkursie talentów.

Producent programu Simon Cowell wciąż zastanawia się bowiem, jakie nazwiska przyciągną widzów przed telewizory.

Przypomnijmy, że z brytyjską edycją „The X Factor” pożegnali się celebrytka Sharon Osbourne i wokalista Gary Barlow. Wciąż niepewny jest udział w show Louisa Walsha i gwiazdy pop Nicole Scherzinger.

– Wszystkie te informacje o rzekomym udziale Nicole są przedwczesne. Jak na razie rozmowy prowadzone były jedynie z Cheryl – twierdzi informator „Daily Star”.

– Negocjacje trwały tygodniami, a Simon robił wszystko, by ją przekonać. Ostatecznie się zgodziła. On wierzy, że powrót Cheryl był kluczowy dla programu – czytamy.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł