Warsaw Shore

Ogłoszono datę premiery „Warsaw Shore”

Uczestnicy Warsaw Shore | fot. MTV Polska

Znamy datę debiutu programu „Warsaw Shore”, którego produkcję ogłosiła jakiś czas temu stacja MTV Polska. Emisja widowiska rozpocznie się 10 listopada.

Uczestnicy Warsaw Shore | fot. MTV Polska
Uczestnicy Warsaw Shore | fot. MTV Polska

Program pokaże perypetie młodych, otwartych Polaków, którzy nie boją się mocnych wrażeń, silnych uczuć oraz imprez do białego rana. „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” jest największą produkcją MTV w historii grupy kanałów wchodzących w Viacom International Media Networks w Polsce. W każdą niedzielę o godz. 23:00 przez 12 tygodni widzowie będą śledzić szalone przygody grupy barwnych, młodych Polaków. Kamery będą im towarzyszyć w domu, w pracy oraz na imprezach, które przybliżą koloryt warszawskiego życia nocnego.

W polskiej edycji widowiska udział wezmą 21-letnia Ania ze Żmigrodu, 20-letnia Eliza z Tuliszkowa, 21-letnia Ewelina ze Zgierza, 21-letnia Ania „Mała” z Będzina, 22-letni Paweł „Trybson”, 27-letni Mariusz z Płocka, 25-letni Wojtek i 23-letni Paweł z Poznania.

Amerykański pierwowzór, czyli „Ekipa z New Jersey”, jest światowym fenomenem. Format MTV przedstawiający losy ekipy przyjaciół stał się popularny na całym świecie i jest dowodem na to, że dobry pomysł można przełożyć na różne realia. Każda kolejna ekipa i miasto, chociażby Seaside Heights w New Jersey („Jersey Shore”), Newcastle w Anglii („Geordie Shore”), Cardiff w Walii („The Valleys”) i hiszpańska Gandia („Gandia Shore”), dodały lokalnego smaku i wzbogaciły ten format.

Producentem wykonawczym programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” jest Golden Media Polska. Realizacja show rozpoczęła się na początku października i potrwa do końca miesiąca.

Warto dodać, że po raz pierwszy w historii programu dwie ekipy z różnych edycji pojawią się wspólnie na jednej imprezie. 30 października w Warszawie pojawią się uczestnicy brytyjskiej „Ekipy z Newcastle” („Geordie Shore”), która spotka się z bohaterami „Warsaw Shore”. Wszyscy pokażą się też na gali MTV EMA Pre-Party w Soho Factory, gdzie zagrają polscy artyści nominowani do nagród MTV EMA 2013.

Poprzedni artykułNastępny artykuł